Dobro pomnaża się, gdy jest dzielone – finał akcji Szlachetna Paczka

W każdym z nas tkwi moc czynienia dobra. W tym roku, tak jak w poprzednim, udowodniliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem, któremu nie jest obojętny los innych. Łzy szczęścia w oczach pani Iwony z Łomianek i pani Małgorzaty z Grodziska Mazowieckiego oraz uśmiech na twarzach ich dzieci były dla nas najlepszym dowodem na to, że WARTO POMAGAĆ.

Oto relacja uczennic, które brały udział we wręczaniu paczek:

Dnia 14.12.2012 członkinie ZAPu (Ewa, Kamila i Julia) z pomocą pani Pauliny Rusek wyruszyły, by nieśc pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom. O godzinie 9.00 spakowałyśmy dary i wyruszyliśmy do Grodziska Mazowieckiego. Kierowcą był pan Darek. Dołączyła do nas pani koordynatorka, która dobrze zna rodzinę. Gdy przybyłyśmy do pierwszej rodziny dzieci bardzo się ucieszyły- w szczególności małej Oliwii spodobała się pluszowa grająca owieczka. Pani Małgorzata była bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. W ramach podziękowania każdy z nas dostał woreczek z cukierkami. Następnie odwiedziliśmy rodzinę w Czosnowie pod Łomiankami. Dary przekazaliśmy mamie dzieci – pani Iwonie, która przyjęła nas bardzo gościnnie. Największą atrakcją były chomiki oraz szynszyla Jagody – jednej z córek pani Iwony. W podziekowaniu otrzymałyśmy ręcznie robione obrazki oraz bombki.

Chciałabym w imieniu swoim oraz Rodzin podziękować wszystkim Bohaterom Szlachetnej Paczki za okazaną pomoc oraz ogromne zaangażowanie w tegoroczną akcję. Dzięki Państwa hojności do dwóch Rodzin trafiły: ubrania, żywność, środki czystości, kosmetyki, zabawki, pomoce szkolne, łóżko z materacem, kanapa rokładana, inhalator, 1 tona węgla, pościel, ręczniki, książki…..

Dziękujemy!
Paulina Rusek