Gdzie mieszka dobroć? Co dobrego mogą zrobić nasze ręce?

Ostatnio na lekcjach dużo rozmawialiśmy na ten dobroci, o tym gdzie ją można znaleźć i co dobrego mogą zrobić nasze ręce. Wiemy o tym sporo! Swoimi czynami udowodniliśmy to. Przedstawiamy Wam dowód, że piszemy prawdę. Jest to Podziękowanie od dyrekcji Domu Dziecka ze Szczytna. Otrzymaliśmy je dopiero niedawno i jesteśmy tym mile zaskoczeni. Było to tak dawno, że zdążyliśmy już o tym zapomnieć.
Przed świętami Bożego Narodzenia razem z panią Basią zorganizowaliśmy zbiórkę rzeczy dla dzieci w gorszej sytuacji materialnej. Wszyscy bardzo mocno przejęliśmy się losem tych dzieci. Przynosiliśmy przybory szkolne, książki, zabawki, ubrania dla dzieci. Najbardziej rozczulił nas Przemek. Kupił on oprócz zabawek dla chłopców, także spinki i gumki do włosów dla dziewczynek. Przed samymi świętami; w dniu Gali Świątecznej, przed naszą szkołę zajechał samochód, który przewiózł prezenty do adresatów. Było ich tak dużo, że z trudem zmieściły się do pojazdu.
Nasze dary wysłaliśmy do Domu Dziecka w Szczytnie mając nadzieję, że przydadzą się im przesłane przez nas rzeczy. Jak widać na podstawie podziękowania, nie myliliśmy się.

edukacja_profuturo.gif