A już 21 maja w sobotę zapraszamy na siedmiogodzinny warsztat: Jak zachęcić dziecko do współpracy

Jeżeli rano: twoje dziecko nie chce wychodzić z domu, jest w kiepskim humorze; po szkole: trudno jest Ci ją/jego zachęcić do odrobienia pracy domowej, sprzątnięcia pokoju lub zrobienia jakiejkolwiek pracy w domu; wieczorem: odkłada kąpiel na ostatnią chwilę, ma trudności z zasypianiem, najchętniej przesiedziałby/przesiedziałabym przed internetem. Jeżeli uważasz, że Twoje dziecko jest uparte i mało elastyczne – przyjdź na warsztat pt: Jak zachęcić dziecko do współpracy.

Podczas warsztatu:
  • omówimy najczęściej występujące trudności w relacji z dzieckiem,
  • poznamy skuteczne metody zachęcania dziecka do współpracy,
  • porozmawiamy też o metodach nieskutecznych,
  • opracujemy skuteczne strategie adekwatne do poruszanych zagadnień,
  • przećwiczymy nabyte umiejętności,
  • porozmawiamy o tym jak wprowadzić nowe umiejętności w życie rodziny.

Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze warsztatowej, będziemy pracować za pomocą burzy mózgów, dyskusji na forum oraz w podgrupach.

Godziny warsztatu: 9:30 – 17:00
Cena warsztatu za osobę: 165zł
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy poprzez e-mail: poradnia@profuturo.edu.pl

Osoba prowadząca:
Anna Mućka – psycholog, trenerka umiejętności wychowawczych oraz tzw. umiejętności miękkich: asertywność, komunikacja i zarządzanie stresem. Założycielka Pracowni Rozwoju Moc Inspiracji. Więcej o mnie na www.mocinspiracji.pl

Organizator:
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Pracownia Rozwoju PRO FUTURO