OBÓZ PIŁKARSKO ? FIGURKOWY W KRASNOBRODZIE (k/Zamościa)

OBÓZ PIŁKARSKO – FIGURKOWY W KRASNOBRODZIE (k/Zamościa)
26.06 – 08.07.2006

Obóz ma specjalnie przygotowany program. Nad jego realizacją czuwa wyspecjalizowana i starannie dobrana kadra trenerów, instruktorów i opiekunów. Są to ludzie z doświadczeniem w pracy z dziećmi, odpowiedzialni i pomysłowi. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom mnóstwa atrakcji, niespodzianek i dobrej zabawy tak aby spędziły z nami niezapomniane wakacje.
Profesjonalna opieka i bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Naszym największym atutem jest bardzo bogaty program obozów. U nas nie ma czasu na nudę. Oprócz zajęć tematycznych na dzieci czeka szereg gier i zabaw integracyjnych, motywacyjnych, sportowych. Chcemy poprzez przygotowany program rozwijać zainteresowania dzieci, ich wyobraźnię, talenty. Staramy się podejść do każdego dziecka indywidualnie. Obozy są małe grupy do 20 osób co pozwala nam stworzyć rodzinną atmosferę i dobrze zrealizować program.

ZAPEWNIAMY
• Wyszkoloną kadrę instruktorską, doświadczonego trenera
• Indywidualne podejście do dziecka
• Wspaniały ośrodek, ogromny teren, bardzo dobre zaplecze sportowe
• Bogaty program zajęć tematycznych i ogólnorozwojowych,
• Mecze, zawody, konkursy z nagrodami
• Niezapomnianą atmosferę

OŚRODEK
W tym roku zapraszamy dzieci do ośrodka w Krasnobrodzie, który leży na pięknej ziemi roztoczańskiej. Pokoje dwu- trzy-osobowe typu studio (łazienka w każdym pokoju), TV-w każdym pokoju, stołówka, świetlica, sale konferencyjne, wielki ogród, miejsce na ognisko .

KOSZT OBOZU to 1300 PLN.
Cena zawiera:  Transport autokarem lux, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie trzy posiłki, opiekę trenerską, opiekę instruktorską, pielęgniarską, ratownika,
Wpisowe wynosi 500 złotych, płatne do 02.06.2006