Otwarcie Akademii Piłkarskiej JSS w Łomiankach

9 stycznia 2014 r. w ICDS w Łomiankach odbyło się otwarcie Akademii Piłkarskiej Juventus Soccer Schools Łomianki przy współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym Pro Futuro oraz pod patronatem Burmistrza Łomianek, Tomasza Dąbrowskiego.

Spotkanie rozpoczęło się od turnieju piłkarskiego z udziałem zawodników UKS Pro Futuro Łomianki, UKS Pro Futuro Bemowo oraz Akademii Piłkarskiej Gol. Głównym punktem programu była oficjalna konferencja prasowa z udziałem Dyrektora Sportowego JSS – Davide Fornaca – który przybliżył strategię działalności Akademii Piłkarskiej JSS International. W konferencji wzięli udział również główni przedstawiciele JSS Polska – Piotr Pyziak (Prezes JSS Polska) oraz Marcin Chociaj (Head Coach), a także Dyrektor Szkoły Pro Futuro – Jolanta Malesa. Wydarzenie sportowe zakończył oficjalny trening pokazowy Juventus Soccer Schools.

Intencją organizatora imprezy – Akademii Piłkarskiej JSS Łomianki – było pokazanie jak wielki potencjał może mieć nowa szkółka piłkarska. Przynależność do Akademii JSS daje wiele możliwości rozwoju dla młodych piłkarzy w wieku 6-12 lat. Globalny program Juventus Training Sessions, międzynarodowy program wymiany drużyn i trenerów czy innowacyjne podejście do treningów stanowią tylko część całego dużego przedsięwzięcia.

Wraz z dniem otwarcia, Akademia JSS Łomianki stała się integralną częścią JSS International i JSS Polska. Od tej chwili będzie współtworzyła najlepszą szkołę piłkarską na świecie poprzez szlifowanie polskich młodych talentów, których z pewnością nie zabraknie.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na stronę www.jsspolska.pl, zakładka Akademia JSS Łomianki.

jss.png
jss_02.jpg