01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Piękny występ pływackiej drużyny Pro Futuro

Mam zaszczyt przekazać informację dotyczącą wspaniałego występu męskiej drużyny pływackiej podczas Mistrzostw Dzielnicy BEMOWO Szkół Podstawowych w Drużynowym Pływaniu Chłopców i Dziewcząt.

Zawody te odbyły się w dniu 27 marca 2012 na bemowskiej pływalni PINGWIN, mieszczącej się przy ul. Oławskiej 3a. Stanowiły one eliminacje Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Szymon Nikołajuk, Jakub Jarczyk, Leonardo Grucza, Antoni Szczęsny, Piotr Oślizło, Filip Banaszczyk, Mateusz Gardasiewicz, Leon Michalski w pięknym stylu wywalczyła drugie miejsce!

Był to pierwszy występ naszych pływaków w tych zawodach i od razu pokazali się z bardzo dobrej strony. Podczas wyścigu sztafetowego rozgrywanego na początku zawodów nasi reprezentanci wygrali rywalizację w swojej serii uzyskując przewagę dwóch długości nad pozostałymi drużynami.

Na dziewięć startów (wyścig sztafetowy plus indywidualny wyścig każdego członka reprezentacji) nasi chłopcy zwyciężyli sześć razy, dwa razy plasując się na drugim i raz na trzecim miejscu w swoich seriach. O pozycji w klasyfikacji końcowej decydowała suma wszystkich czasów uzyskanych przez członków drużyny we wszystkich wyścigach indywidualnych i sztafecie. Łącznie w klasyfikacji końcowej chłopcy wywalczyli II-gie miejsce.

Końcowa klasyfikacja chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy BEMOWO Szkół Podstawowych w Pływaniu Drużynowym przedstawia się następująco:

VII  m – ce  SP 306

Jeszcze raz gorąco gratulujemy naszym reprezentantom!

Jeżeli chcecie zobaczyć nas na zdjęciach z zawodów wystarczy kliknąć poniższy link:

Pozdrawiam,
Maciek Kacprzak

PS
Jeżeli chcecie do nas dołączyć, rozwijać swoje umiejętności, nauczyć się pokonywać własne słabości oraz wspólnie trenować i bawić się pływaniem, serdecznie zapraszamy do udziału w treningach sekcji pływackiej UKS Pro Futuro. Spotykamy się w każdy poniedziałek, środę i czwartek o godz. 7:30 rano na pływalni WAT przy ul. Kartezjusza 1. Gorąco zapraszamy! Więcej informacji udzielą trenerzy pływania:

Tomasz Różnicki: 606-358-758
Maciej Kacprzak: 608-302-853