KONKURS |
WYNIKI |
Alfik humanistyczny
organizator
Kinga Bartoszcze
|
-
Basia Parys (kl. 2a) – Dyplom Uznania za bardzo dobry wynik
-
Piotr Żołyński (kl. 2b) – Dyplom Uznania za dobry wynik
-
Magdalena Missala (kl. 3a) – Dyplom Uznania za bardzo dobry wynik
-
Konrad Kędzierski (kl. 3b) – Dyplom Uznania za dobry wynik
-
Julia Kuczkowska (kl. 3a) – Dyplom Uznania za dobry wynik
-
Mateusz Oślizło (kl. 3a) – Dyplom Uznania za dobry wynik
|
Alfik matematyczny
organizator
Joanna Trzeciak
|
-
Kacper Sychowicz – Nagroda główna
-
Jakub Pych – Dyplom za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku
-
Helena Hałas – Dyplom za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku
-
Piotr Żołyński – Dyplom za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku
-
Filip Sychowicz – Dyplom za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku
-
Karina Skowrońska – Dyplom za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku
-
Agata Bajger – Dyplom za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku
-
Tomasz Jabłoński – Dyplom za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku
-
Aleksander Goździkowski – Dyplom za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku
-
Barbara Parys – Dyplom za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku
-
Maksymilian Gutowski – Dyplom za osiągnięcie dobrego wyniku
-
Franciszek Domagalski – Dyplom za osiągnięcie dobrego wyniku
|
Ogólnopolski Konkurs Edi
organizator
Joanna Zasada
|
-
Konrad Kędzierski (kl. 3b) – I miejsce
-
Julia Kuczkowska (kl. 3a) – wyróżnienie
|
Konkurs pięknego czytania
organizator
Izabela Owczarek
|
-
Magdalena Missala – nagroda
-
Laura Pertkiewicz – nagroda
-
Basia Parys – nagroda
-
Witek Olejarz – wyróżnienie
-
Łukasz Oracz – wyróżnienie
-
Karol Walendzik – wyróżnienie
-
Karina Skowrońska – wyróżnienie
-
Michał Oracz – wyróżnienie
|
"Wąsy Piłsudzkiego"
organizator
Kinga Bartoszcze
Joanna Trzeciak
|
-
Maksymilian Gutowski – I miejsce
-
Tomasz Jabłoński – II miejsce
-
Mateusz Skrobski – III miejsce
|
Konkurs Fotograficzny
Profuturowe Foto Lato
|
-
Karol (oddział „O”) i Izabela Mikoda (mama) – III miejsce
|
Ogólnopolski Konkurs Olimpusek
organizator
Kinga Bartoszcze |
-
Karolina Łuczyńska (kl. 1) – laureat
|
Ogólnopolski Konkurs Świetlik
organizator
Izabela Owczarek
|
-
Maurycy Bernaciak – wyróżnienie
-
Seweryn Iwański – wyróżnienie
-
Gabriela Kuczkowska – wyróżnienie
-
Warwara Mihailava – wyróżnienie
-
Agata Bajger – wyróżnienie
-
Michał Chondrokostas – wyróżnienie
-
Helena Hałas – wyróżnienie
-
Maria Jaworska – wyróżnienie
-
Michał Rytel – wyróżnienie
-
Piotr Żołyński – wyróżnienie
-
Magdalena Missala – wyróżnienie
-
Krzysztof Stachowicz – wyróżnienie
|
Omnibus
organizator
Izabela Owczarek
|
-
Magdalena Missala – wynik bardzo dobry
-
Krzysztof Stachowicz – wynik dobry
-
Julia Kuczkowska – wynik dobry
-
Jan Raczyński – wynik dobry
-
Eleonora Muszyńska – wynik dobry
-
Olgierd Stąpel – wynik dobry
|
Ogólnopolski Konkurs "Fraszka"
organizator
Izabela Owczarek
|
-
Krzysztof Stachowicz – I miejsce
-
Magdalena Missala – wyróżnienie
-
Maja Trzaskowska – wyróżnienie
-
Wojtek Kowalik – wyróżnienie
-
Laura Pertkiewicz – wyróżnienie
-
Mateusz Zengel – wyróżnienie
-
Olgierd Stąpel – wyróżnienie
-
Tosia Poschauko – wyróżnienie
-
Julia Kuczkowska – wyróżnienie
-
Iga Panas – wyróżnienie
-
Jan Raczyński – wyróżnienie
-
Eleonora Sulima–Muszyńska – wyróżnienie
-
Michał Oracz – wyróżnienie
|
Ogólnopolski konkurs Logicznego myślenia
organizator
Joanna Trzeciak
|
-
Wojciech Kowalik (kl. 3a) – dyplom wyróżnienia
-
Mateusz Oślizło (kl. 3a) – dyplom wyróżnienia
|
Kangur Matematyczny
organizator
Anna Malicka
|
-
Barbara Parys – wynik bardzo dobry
-
Bartek Grodzicki – wyróżnienie
-
Franciszek Domagalski – wyróżnienie
-
Ada Marczak – wyróżnienie
-
Filip Sychowicz – wyróżnienie
-
Agata Bajger – wyróżnienie
-
Helena Hałas – wyróżnienie
-
Karina Skowrońska – wyróżnienie
|
Konkurs "Zuch"
organizator
Anna Konieczna
|
-
Olgierd Stąpel – laureat
-
Mateusz Oślizło – laureat
|