Podsumowanie wyjścia do Muzeum Techniki

22 listopada 2011 roku, we wtorek byliśmy w Muzeum Techniki. Uczyliśmy się o prądzie i fizyce. Robiliśmy bardzo dziwne doświadczenia. Później wróciliśmy do szkoły. Podobało mi się, ale nie można było pobawić się wynalazkami.
Iwo

22 listopada roku 2011, we wtorek byliśmy w Muzeum Techniki. Były tam ciekawe eksponaty, które bardzo się różniły. Mieliśmy bardzo ciekawą lekcję muzealna. Z panem przewodnikiem robiliśmy doświadczenia. To były doświadczenie elektryczne! Niestety szybko wróciliśmy do szkoły. Było bardzo fajnie.
Ola K.

22 listopada 2a pojechała komunikacją miejską do Pałacu Kultury . Tam pani Basia zamówiła nam lekcję fizyki. Nauczyłem się, że przez mój pot wytwarza się prąd. Bardzo mi się podobało.
Maciuś

22 listopada pojechaliśmy do Muzeum Techniki. Najpierw jechaliśmy autobusem bobaskiem 220. Potem przesiedliśmy się do tramwaju 24 i jechaliśmy na przystanek Dw. Centralny. Poszliśmy w podziemiach do Pałacu Kultury. Pani Basia umówiła nam lekcję muzealną. Przewodnik opowiadał o prądzie i fizyce. Pokazywał nam krótki film o tym, że kiedyś most się zawalił. Bardzo mi się podobała ta lekcja muzealna.
Karol

22.11.201 r. klasa 2a pojechała do Muzeum Techniki, które znajduje się w Pałacu Kultury i Nauki. Pan przewodnik pokazał nam różne ciekawe doświadczenia. Spotkałam moją babcię, ciocie i wujka. Jechaliśmy i wracaliśmy autobusem i tramwajem numer 24. Bardzo mi się podobała ta lekcja.
 Milena

22 listopada 2a pojechała do Muzeum Techniki. Pojechaliśmy autobusem a potem tramwajem. Szliśmy przy pociągach i weszliśmy na górę. Pani zrobiła nam zdjęcie przy muzeum. Weszliśmy do muzeum, a przed nami był samochód bardzo stary. Po lewej stronie były czołgi a po prawej diamenty. Poszliśmy na górę. Pan nam puścił film o tym, jak most się zawalił.
Miron

22 listopada, we wtorek uczniowie 2a pojechali autobusem i tramwajem do Muzeum Techniki. Mieliśmy dobrego przewodnika. Oglądaliśmy fajny film. Była tam salka, gdzie mogliśmy dotykać eksponaty. Było bardzo fajnie, bo mogliśmy robić różne rzeczy.
Monika

22 listopada, we wtorek pojechaliśmy do Muzeum Techniki w Warszawie. Przewodnik opowiadał o prądzie. Maszyny były dostępne. Oglądaliśmy krótki film, jak most runął. Było bardzo fajnie, tylko nie wiedziałem o co chodzi z katptam.
Mikołaj

22 listopada 2011 roku, we wtorek uczniowie klasy 2a pojechali do Muzeum Techniki. Byliśmy na lekcji muzealnej dotyczącej prądu. Pojechaliśmy autobusem i tramwajem. Przewodnik opowiadał nam o energii elektrycznej. Pan pokazywał ciekawe doświadczenia. Lekcja była bardzo ciekawa, ale trochę za długa. Było bardzo fajnie.
Monika J.

22 listopada roku 2011 klasa 2a wybrała się do Muzeum Techniki. Mieliśmy tam lekcję o fizyce. Ona była śmiertelnie nudna dlatego, że nie mogliśmy niczego dotykać.
Filip D.

Wczoraj cała klasa 2a pojechała do Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki. Mieliśmy tam zajęcia o prądzie i energii. Pan próbował nauczyć nas fizyki. Robiliśmy bardzo ciekawe eksperymenty. Wszystko można było dotykać. Pan opowiadał nam o różnych rzeczach, na przykład o fali tsunami. Bardzo mi się podobało.
 Wiktoria

22 listopada 2a była w Muzeum Techniki. Pani Basia zamówiła lekcje o prądzie. Mieliśmy bardzo fajnego przewodnika. Na miejscu okazało się, że tam pracuje babcia Milenki. Bardzo mi się podobało.
Filip W.

22 listopada 2011 roku pojechaliśmy do Muzeum Techniki. Jechaliśmy autobusem i tramwajem. Pod ziemią przeszliśmy do Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki. Weszliśmy po schodach na górę. Tam mieliśmy lekcję o prądzie. Była bardzo długa.
Ola Z.

22 listopada 2011 roku, we wtorek uczniowie klasy 2a pojechali komunikacją miejską do Muzeum Techniki. Mieliśmy tam lekcję muzealną o prądzie. Oglądaliśmy różne ciekawe urządzenia. Lekcja była super tylko trochę długa.
Maciek

Więcej zdjęć w galerii