Rajd rowerowy po Puszczy Kampinoskiej

Śladami Lensa Armstronga. Rajd rowerowy na dwa tuziny rowerów i dwadzieścia dwie głowy. Co daje suma sumarum cirka dwudziestu wielce zdeterminowanych uczestników, przedstawicieli uczniów i rodziców głównie klas pierwszych oraz delegatów władz szkolnych.

Tylu właśnie śmiałków stanęło na starcie rajdu rowerowego kończącego sezon cyklistyczny 2005. Punktualnie (no prawie) o 11.00 w sobotnie przedpołudnie w dzikich ostępach Puszczy Kampinoskiej ruszyliśmy na eskapadę po stromych landach Karpat Kampinosu koło Roztoki. Kilometry, które przejechaliśmy oraz wspólnie spędzony czas pozwalają wysnuć kilka śmiałych hipotez:

1. Maciek jest najbardziej wywrotną osobą w szkole.
  2. Adaś ma najmniejszy rower świata (tata się nie spodziewał, że syn w ogóle urośnie).
  3. Tata Marcina najbardziej lubi latać przez kierownicę.
  4. Kinga jest najdzielniejszą dziewczyną w nauczaniu zintegrowanym bo celnie rzuca żołędziami.
  5. Nikt nie lubi pływać w kałużach a w szczególności buty Marcina
  6. Dziewczęta z klasy I a są demonami prędkości
  7. Pan Marek na rajdzie tak schudł, że aż „zgubił” spodnie. Stratę szybko odrobił przy grillu. Z nawiązką nawet.
  8. Dzięki wspaniałym mamom i ich czarodziejskim plecakom, dzieci bez bólu docierają na metę.
  9. Jedzonko z grilla było smaczne, a to że nas było na rajdzie tak mało dosyć dziwaczne!
Skoro było tak miło (i smacznie), i skoro zakończyliśmy już sezon rowerowy, spotkajmy się więc w sobotę 1 października w Dąbrowie na wspólnej wędrówce Nordic Walking. Zapraszamy na godzinę 11. Nie chcielibyśmy tu nikogo straszyć, ale spróbujcie nie przyjść…..

Do zobaczenia na szlaku.

PICT0007.JPG