Rozpoczynamy kolejny sezon działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego Pro Futuro, zrzeszającego ludzi spragnionych ruchu, chcących robić „coś” ze swoim ciałem, aktywnie spędzać czas wolny, wreszcie chcących pobyć w gronie podobnych im zapaleńców. UKS Pro Futuro to nie tylko sport i zawody.

Naszym celem jest przede wszystkim stworzenie atmosfery, w której każdy poczuje się dobrze, gdzie będzie mógł świetnie się bawić, spróbować swoich sił pod okiem doświadczonych instruktorów, gdzie radość z własnego sukcesu popchnie go w kierunku kolejnych wyzwań.

Mamy nadzieję, że program, który przygotowaliśmy dla małych i dużych członków UKS usatysfakcjonuje najbardziej wymagających sportowców, amatorów i zawodowców. Zapraszamy zatem do czynnego udziału w naszych sekcjach i wszystkich imprezach.

Zapraszamy Rodziców do współpracy i zgłaszania propozycji sekcji lub aktywności, które mogą dołączyć do programu zajęć UKS Pro Futuro.

Imprezy UKS Pro Futuro zaplanowane na rok szkolny 2010/2011

(istnieje możliwość  dołączenia do programu dodatkowych aktywności i sekcji)

06 – 08.09 – wyjazd integracyjny gimnazjum

25.09 – sportowy piknik szkolny

03.10 – grillowy rajd rowerowy – Roztoka – Puszcza Kampinoska

23.10 – inauguracja Ligi Pływackiej Pro Futuro

13.11 – inauguracja X edycji Warszawskiej Ligi Szkół Niepublicznych w Halowej Piłce Nożnej

35.12 – mikołajkowe zawody pływackie dla uczniów klas I – IV Pro Futuro

26.12 – 01.01 – sylwestrowy wyjazd narciarski do Austrii

Styczeń – Gala Finałowa Ligi Halowej

12.02 – 20.02 – Zimowa Akademia Sportu – Val di Fiemme, Włochy

04.03 – 13.03 – biała szkoła  – Austria

Kwiecień – Mistrzostwa Polski w Pływaniu – Ciechanów

Maj – Mistrzostwa Warszawy w piłce nożnej

W bieżącym roku szkolnym planujemy działalność następujących sekcji:

Sekcja pływacka: poniedziałki, środy i czwartki o godzinie 7.30.

Sekcja piłkarska:

Poniedziałki – gr. 0

Wtorki – klasy I – II

Środy – klasy III – IV

Czwartki – klasy V – VI

Piątki – gimnazjum

Szykują się nowe i coś czuje wspaniałe zajęcia. Tym razem damy szansę wszystkim chętnym tatusiom wykorzystać swoją niewątpliwie bogatą znajomość teorii piłki nożnej w PRAKTYCE. Z początkiem nowego roku szkolnego ruszają niespotykane dotąd treningi pod hasłem „TATA + SYN”, na które wstęp będą mieli, jak sama nazwa wskazuje, tylko tatusiowie ze swoimi pociechami.

Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godzinach 17.15 –18.30

Sekcja narciarska: terminy do ustalenia

Sekcja rekreacyjna – rowery, nordic walking i grillowanie 😉

*zajęcia piłkarskie w miesiącach wrzesień – październik oraz od kwietnia prowadzone są na szkolnym boisku. W okresie jesienno – zimowym będą prowadzone na hali i w związku z tym będą dodatkowo płatne. Dodatkowa opłata nie będzie dotyczyła członków UKS.

By zostać członkiem UKS Pro Futuro należy opłacić składkę w wysokości 900 PLN za semestr, czynnie uczestniczyć w imprezach, zawsze chętnie i z uśmiechem. W zamian otrzymacie możliwość uczestnictwa we wszystkich zajęciach sekcji UKS, pokrycie kosztów uczestnictwa w zawodach, zniżki przy wyjazdach na obozy organizowane przez UKS, świetną zabawę i satysfakcję. Całość składek przeznaczona jest na opłatę za wynajem obiektów sportowych i pensje dla trenerów.

Pozdrawiam,
Tomasz Różnicki