Uroczysta Gala Świąteczna Szkoły Pro Futuro!!!

21 grudnia, zgodnie z tradycją naszej Szkoły, równie ważną, jak tradycja świąteczna, od godziny 15.00 w Sali kinowej WAT przy ulicy Kaliskiego 25 a, cała społeczność Szkół Pro Futuro uczestniczyć będzie w Gali z okazji Świąt Bożego Narodzenia!
Będzie świątecznie, rodzinnie, uroczyście. Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół Pro Futuro!

Program Gali Świątecznej
21 grudnia 2007 r.

Nasze wigilijne spotkanie rozpoczynamy o godzinie 15.00. w sali kinowej WAT. Po słowach powitania wysłuchamy przygotowaną przez klasę III a pastorałkę „Zimowe noce” a nieco później uczniowie z klasy III c umilą nam spotkanie pastorałką pod tytułem „Mikołaj już jedzie”.
W dalszej części klasa IV rozgrzeje nas występem tanecznym a tuż po nich zaprezentują się pierwszaki z oryginalnym wykonaniem pastorałki „Pastuszek bosy”. Później wysłuchamy pastorałki „Wesołych świąt” w wykonaniu uczniów klasy III b oraz usłyszymy dźwięki flażoletu  „pod batutą” Pani Luizy Wawrzyńskiej. Następnym punktem naszego programu będzie pastorałka przygotowana specjalnie na ten wieczór przez klasę II b pt. ”Skrzypi Wóz ”.
W czas kolęd wprowadzi nas klasa IIa słowami „Przybieżeli do Betlejem” a najmłodsi uczniowie Pro Futuro z oddziału przedszkolnego zaśpiewają Nam „Lulajże Jezuniu”.
Około godziny 15.40 podsumujemy organizowany w szkole konkurs na najciekawszą kratkę świąteczną oraz podsumujemy akcje charytatywną.
Wkrótce po tej części z niespodzianką wystąpi szkolny chórek a członkowie zespołu „Grajdołek” pod opieką Pana Jerzego Furmana zaprezentuje premierowe wykonanie utworu ‘Jest taki dzień”.
Program świąteczny zakończy grupa uczniów z klas IV-VI wielojęzykowym międzynarodowym wykonaniem utworów świątecznych. Nad stroną organizacyjną Gali Świątecznej dekorując salę oraz przygotowując poczęstunek przewidziany na godzinę 17.00 czuwać będą nasi wspaniali gimnazjaliści.

Gorąco zapraszamy!