Windsurfing na Rodos! – WSZYSTKIE MIEJSCA SPRZEDANE!

W terminie od 22 do 29 czerwca zapraszamy do Prasonisi, kultowego miejsca wszystkich surferów – tych początkujących i super zaawansowanych.
Planujemy szkolenie w kilku grupach z podziałem na stopień zaawansowania, od zaczynających przygodę z deską do skaczących i latających. Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w hotelu*** oddalonym 100 m od plaży i naszej bazy, przelot samolotem i transfer z/na lotnisko.
Zapraszają dyplomowani instruktorzy windsurfingu – Maciek Czerwiński i Tomek Różnicki.

W programie wyjazdu jest nauka windsurfingu, opieka animatorki, wieczorne imprezy integracyjne.

Zajęcia sportowe przeprowadzone zostaną w bazie Pro Center  znajdującej się na południu wyspy Rodos.

Transport:
Warszawa – Rodos – Warszawa – samolot charterowy oraz lotnisko Rodos – Prasonisi- lotnisko Rodos – minivany

Zakwaterowanie:
Hotel Lighthouse 1 – znajduje się bezpośrednio na plaży, mieszkać bliżej wody można tylko w śpiworze. Hotel w typowym greckim stylu był zbudowany w 1997 roku. Pokoje są czyste i wygodne. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem, wiatrak, klimatyzację, lodówkę i stylowe meble. Pobyt z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja).

Dwa pokoje trzyosobowe oraz jedna czwórka

Hotel Lighthouse 2 – Hotel znajduje się vis a vis hotelu Lighthouse 1. Niektóre, z 20 metrowych studio , są non stop klimatyzowane i wyposażone w telewizję satelitarną. Kuchnia jest wyposażona w lodówkę. Wszystkie studia mają balkony i są zlokalizowane w zacisznej części Prasonisi.

Jeden pokój dwuosobowy

Hotel Ocean Palace – Nowy hotel znajduje się pomiędzy Lighthousem 2 i Oasisem. Bezpośrednio na Prasonisi. Został wybudowany ze szczególną uwagą dla detali. Obecnie hotel o najwyższym standarcie na Prasonisi. W pokojach: łazienka, wentylator, lodówka. Każdy pokuj ma taras bądź balkon.

Cztery pokoje dwuosobowe

Jeden pokój trzyosobowy

Program imprezy:
Naszym głównym celem jest pokazanie Państwu piękna sportu windsurfingowego. Jest to sport trudny, jeżeli naukę prowadzimy niewłaściwie. Dlatego fachowa i przyjazna opieka instruktorów pozwoli uniknąć stresu, kontuzji i zniechęcenia.

Zajęcia sportowe prowadzone będą dwa razy dziennie. Trzy godziny przed południem i trzy godziny po południu.

Otrzymają Państwo dawkę teorii (minimalną) i suchej zaprawy, które pozwolą na poznanie sprzętu oraz zrozumienie wiatru i morza.

Dla zainteresowanych proponujemy także naukę kitesurfingu.

Akwen:
Prasonisi jest położone na południu wyspy Rodos. Jest to jedno z najbardziej wietrznych miejsc w Europie w okresie letnim. Prawie każdego dnia można uprawiać windsurfing. Jest to fenomen natury, ponieważ w jednym miejscu mamy do dyspozycji dwa kompletnie różne spoty. Akwen z płaską wodą dla początkujących i zaawansowanych, oraz akwen wave do mocno zaawansowanych. Plaża jest piaszczysta, a woda turkusowoniebieska. Do około 20 metrów od brzegu mamy grunt.

Sprzęt:
Baza Pro Center zapewnia nam najwyższej jakości sprzęt windsurfingowy firm JP i Neil Pryde. Ponad 160 nowych desek i 240 pędników. Nowością w sezonie 2008 będzie pełna flota desek slalomowych. Baza znajduje się po płaskiej stronie, ok. 25m od wody. Pro Center działa według systemu "Rent & Change", co oznacza ze wypożyczamy deskę, ale zawsze możesz ja zamienić na inna, (jeżeli tylko jest dostępna).

Cena:
2700 pln/osobę dorosłą
2250 pln/dzieci poniżej 12 roku życia

W cenie zawarte jest:
· Przelot na trasie WAW – RHO – WAW
· Pobyt z wyżywieniem
· Transfer z i na lotnisko
· Ubezpieczenie KL i NNW
· Opieka rezydenta