WINDSURFINGOWA EKSPEDYCJA PRASONISI 2009 – Hotel Kedros

W terminie od 25.06.2009 do 02.07.2009 zapraszamy do Prasonisi, kultowego miejsca wszystkich surferów – tych początkujących i super zaawansowanych.
Planujemy szkolenie w kilku grupach z podziałem na stopień zaawansowania, od zaczynających przygodę z deską do skaczących i latających. Zakwaterowanie i pełne wyżywienie w hotelu Kedros oddalonym 100 m od plaży i naszej bazy. Zapraszają dyplomowani instruktorzy windsurfingu – Maciek Czerwiński i Tomek Różnicki.

W programie wyjazdu jest nauka windsurfingu, wieczorne imprezy integracyjne.
Zajęcia sportowe przeprowadzone zostaną w bazie Pro Center znajdującej się na południu wyspy Rodos.

Transport:
Warszawa – Rodos – Warszawa – samolot charterowy oraz lotnisko Rodos – Prasonisi- lotnisko Rodos – minivany

Zakwaterowanie:
Hotel Kedros znajduje się 200m od plaży. W każdym pokoju jest łazienka, lodówka i niewielki taras. Na wyposażeniu czajnik elektryczny. W sąsiedztwie supermarket i dwie tawerny serwujące tradycyjną grecką kuchnię.

Program imprezy:
Naszym głównym celem jest pokazanie Państwu piękna sportu windsurfingowego. Jest to sport trudny, jeżeli naukę
prowadzimy niewłaściwie. Dlatego fachowa i przyjazna opieka instruktorów pozwoli uniknąć stresu, kontuzji i zniechęcenia. Zajęcia sportowe prowadzone będą dwa razy dziennie. Trzy godziny przed południem i trzy godziny po południu. Otrzymają Państwo dawkę teorii (minimalną) i suchej zaprawy, które pozwolą na poznanie sprzętu oraz zrozumienie wiatru i morza. Dla zainteresowanych proponujemy także naukę kitesurfingu.

Akwen:
Prasonisi jest położone na południu wyspy Rodos. Jest to jedno z najbardziej wietrznych miejsc w Europie w okresie letnim. Prawie każdego dnia można uprawiać windsurfing. Jest to fenomen natury, ponieważ w jednym miejscu mamy do dyspozycji dwa kompletnie różne spoty. Akwen z płaską wodą dla początkujących i zaawansowanych oraz akwen wave do mocno zaawansowanych. Plaża jest piaszczysta, a woda turkusowoniebieska. Do około 20 metrów od brzegu mamy grunt.

Sprzęt:
Baza Pro Center zapewnia nam najwyższej jakości sprzęt windsurfingowy firm JP i Neil Pryde. Ponad 160 nowych desek i 240 pędników. Nowością w sezonie 2008 będzie pełna flota desek slalomowych. Baza znajduje się po płaskiej stronie, ok. 25m od wody. Pro Center działa według systemu "Rent & Change", co oznacza ze wypożyczamy deskę, ale zawsze możesz ja zamienić na inna, (jeżeli tylko jest dostępna).

Cena:
3000 pln/osobę dorosłą
2800 pln/dzieci poniżej 12 roku życia

Cena pakiet windsurfing:
1200 pln/osobę
CENY WYLICZONE WG KURSU EURO 1=4,6 PLN

Wpłaty wnosimy na konto UKSu:
UKS Pro Futuro
01-476, Warszawa

W cenie zawarte jest:
– Przelot na trasie WAW – RHO – WAW
– Pobyt z wyżywieniem