Zapraszamy na DODATKOWE ZAJĘCIA Z PIŁKI NOŻNEJ – prowadzone przez ARINZE NWOLISA

W czwartki na naszym boisku szkolnym zapraszamy do zajęć z piłki nożnej prowadzonych przez ARINZE NWOLISA
NOTA BIOGRAFICZNA TRENERA-PIŁKARZA:

Arinze Nwolisa urodził się 1 stycznia 1981 roku w Nigerii. Od dzieciństwa jego największą miłością była piłka nożna. Swoją karierę piłkarską rozpoczynał grając boso i samodzielnie uszytą piłką. Mając 18 lat grał już w pierwszoligowym klubie Rangers International w Nigerii na pozycji napastnika. Swoją szybkością i zwinnością dzikiego zwierzęcia zadziwiał trenerów i znawców futbolu. W taki sposób został dostrzeżony przez łowcę talentów i w 2003 roku trafił do pierwszoligowego klubu w Polsce. Od tamtej pory grał w wielu polskich klubach.

Dziś jest dyplomowanym coachem. Tytuł coacha uzyskał w najstarszej i największej amerykańskiej szkole – Coach U International. Coaching to metoda, która pozwala mu wydobywać i rozwijać ukryty potencjał indywidualnych osób i zespołów.

Uwielbia podejmować wyzwania jak też towarzyszyć innym w pokonywaniu ich wyzwań. Zaszczepia w ludziach odwagę aby mogli być tym kim chcą. Jego afrykańskie korzenie czynią go dla innych mentorem takich wartości jak odwaga w stawianiu celów i otwartość w byciu sobą. Praca z nim jest połączeniem osiągania tego co wydawało się niemożliwe i aktywnej nauki języka angielskiego.

Mieszka w Warszawie wraz z polską żoną, córką i synkiem.

Jego motto życiowe to: "Nawet ostatnie sekundy meczu mogą zmienić wynik. Nie trać nadziei i graj do końcowego gwizdka".

Arinze_Nwolisa_html_m59f20f85.jpg