01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

4 razy podium dla Pro Futuro!

Podczas 2 edycji Ligi Pływackiej Pro Futuro, która odbyła się 20 listopada 2011 na pływalni WAT, dwoje uczniów naszej szkoły podstawowej wywalczyło indywidualnie wysoko punktowane miejsca i stanęło na podium w trakcie ceremonii dekoracji najszybszych zawodników. Są nimi:

– Oliwia Mioduszewska (brązowy medal) – uczennica klasy 4b,
– Antoni Szczęsny (brązowy medal) – uczeń klasy 4a.

Poza osiągnięciami indywidualnymi reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wywalczyły miejsca na podium w wyścigach sztafetowych. W kategorii sztafet szkół podstawowych dziewczęta sięgnęły po najwyższy stopień podium, a chłopcy wywalczyli miejsce II.

Nasi pływacy dzielnie reprezentowali imię szkoły pływając stylem klasycznym. W kategorii dziewcząt klas 3-4 SP, w której Oliwia Mioduszewska wywalczyła brązowy medal, pierwsze trzy zawodniczki uzyskały niemalże identyczny czas – o kolejności na podium zadecydowały dziesiąte części sekundy. Podczas biegu sztafetowego chłopców również emocje sięgały zenitu. Przez cały czas wyścigu nasi żabkarze nie ustępowali pola rywalom. Walka trwała do ostatnich centymetrów długości pływalni a płynący na ostatniej zmianie Antek Szczęsny finiszując dotknął ściany zaledwie o 0,66s za reprezentantem UKS 25 Orka Warszawa, plasując naszą sztafetę na drugiej pozycji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Ligi Pływackiej, gdzie znajdują się wyniki wszystkich 26 reprezentantów naszej szkoły, zdjęcia oraz wszelkie informacje związane z przebiegiem Ligi Pływackiej Pro Futuro.

Wszystkim reprezentantom Pro Futuro serdecznie gratulujemy!!!