Letnia Akcja Poradni

Serdecznie zapraszamy do udziału w ciekawym weekendowym warsztacie o prawdziwie letniej tematyce. To warsztat poświęcony autoprezentacji, temu jak się wzmocnić naturalną atrakcyjność naszej mowy ciała i konstruktywnie wykorzystywać efekt tzw. pierwszego wrażenia.

Warsztat prowadzi doświadczony trener – psycholog, trener rozwoju osobistego, nauczyciel akademicki i wykładowca oraz psychoterapeuta. Przewidziany jest także udział wizażystki i akcja „PORTRET” – każda z uczestniczek zostanie zaproszona do sesji portretowej i otrzyma serię swoich zdjęć. Mamy także losowanie nagród – książki na temat rozwoju osobistego z autografem autora oraz innych atrakcyjnych nagród. Warsztat odbędzie się 27 i 28 sierpnia na terenie szkoły PRO FUTURO w Łomiankach w godzinach 9.00 – 17.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie wieczornym „PIĘĆ JĘZYKÓW MIŁOŚCI”. Dwa popołudniowe spotkania poświęcamy na doskonalenie umiejętności wyrażania naszych uczuć w stosunku do najbliższych – dzieci, rodziców, partnerów, przyjaciół. Zastanawiamy się nad tym jak pokazujemy i dajemy odczuć, że ktoś jest dla nas ważny. Po co? Bo to, co dajemy powraca – sposób w jaki dajemy miłość sprawia, że otrzymujemy w konsekwencji tyle miłości, zainteresowania, szacunku czy bliskości, ile wysłaliśmy. To szansa na przerwanie błędnego koła zależności i oczekiwań. Możesz otrzymywać tyle, ile potrzebujesz szacunku, zainteresowania, miłości i uważności.

Mamy także przyjemność zaprosić do udziału w Tygodniu Konsultacji – w dniach od 22 sierpnia do 26 sierpnia 2011 r. nasi najlepsi specjaliści będą pełnili dyżury w Poradni Pro Futuro na Bemowie przy ul. Kaliskiego 29 a oraz w Łomiankach przy ul. Warszawskiej 141. Będzie można skorzystać z osobistych konsultacji (obowiązują wcześniejsze zapisy – link do formularza pojawi się niebawem) oraz konsultacji telefonicznych i mailowych.

l_akcja.jpg