01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Liga pływacka PRO FUTURO – wielki sukces reprezentacji naszej szkoły

W sobotę, 09 stycznia 2010 r. na pływalni WAT przy ul. Kartezjusza w Warszawie, odbyła się 2 Edycja Ligi Pływackiej PRO FUTURO. Były to pierwsze zawody pływackie w nowym roku, na których reprezentacja naszej szkoły pokazała się z bardzo dobrej strony.

Do rywalizacji przystąpiło ponad 150 uczestników z Warszawy i nie tylko. Edycja ta poświęcona była stylowi klasycznemu.

Reprezentująca szkołę Oliwia Mioduszewska w kategorii wiekowej A (klasy 1-2 SP) wywalczyła pierwsze miejsce, dzięki czemu z kompletem zwycięstw z dwóch edycji zajmuje pierwsze miejsce w Generalnej Klasyfikacji Indywidualnej. W tej samej konkurencji czwartą lokatę wywalczyła Rozalia Rataszewska, która w Klasyfikacji Generalnej zajmuje trzecią pozycję.

Wśród chłopców w tej samej kategorii wiekowej na najwyższym stopniu podium stanął uczeń naszej szkoły Antonii Szczęsny, który w Klasyfikacji Generalnej zajmuje trzecie miejsce.

Także medalowe pozycje wywalczyli reprezentanci naszej szkoły w wyścigach budzących najwięcej emocji wśród uczestników zawodów i kibiców również, czyli w biegach sztafetowych.

W kategorii szkół podstawowych, sztafeta dziewcząt po zaciętym pojedynku wywalczyła pierwsze miejsce. Sztafeta chłopców po równie pięknej walce znalazła się na drugiej pozycji.

Wśród gimnazjów na drugiej pozycji znalazła się reprezentująca naszą szkołę sztafeta dziewcząt.

Dzięki pięknej postawie naszych zawodników w Grupowej Klasyfikacji Generalnej po dwóch edycjach Ligi, Gimnazjum Pro Futuro znajduje się na trzecim miejscu, natomiast Szkoła Podstawowa zajmuje miejsce czwarte.

Wszystkim zawodnikom reprezentującym naszą szkołę w rozgrywkach Ligi Pływackiej PRO FUTURO serdecznie gratulujemy. Aby dowiedzieć się więcej na temat Ligi oraz uzyskanych przez nich wyników zapraszamy na stronę UKS