logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Aktualności z życia Szkoły Podstawowej Pro Futuro

Trzeci dzień pobytu w Szklarskiej Porębie, upłynął klasom ósmym na zdobywaniu Wysokiego Kamienia (1058 m n.p.m.) w Górach Izerskich oraz odwiedzinach Wodospadu Kamieńczyka. Wieczór poświęciliśmy na zwiedzanie samej miejscowości. Jutro powrót do Warszawy, a póki co krótka fotogaleria z dziś.
Read more
Drugi dzień pobytu w Szklarskiej Porębie, upłynął ósmoklasistom na przemierzaniu Karkonoszy. Po tym jak wjechali wyciągiem na Szrenicę (1362 m n.p.m.), rozpoczęli wędrówkę do Śnieżnych Kotłów (mijając m.in. Łabski Szczyt). W drodze powrotnej udali się nad Wodospad Łabski i do źródła Łaby. Jutro czas na Góry Izerskie, a tymczasem garść fotografii z dzisiaj.
Read more
Za klasami ósmymi pierwszy dzień w Szklarskiej Porębie. Po całonocnej podróży pociągiem, wyruszyliśmy na mały rekonesans, odwiedzając Złoty Widok, Grób Karkonosza, Chybotek, Chatę Walońską oraz Wodospad Szklarki. Dzień jutrzejszy zapowiada się jeszcze bardziej intensywnie. Póki co zachęcamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dzisiaj.
Read more
Zapraszamy do zapoznania się w werdyktem Jury konkursu na temat pracy naszego ucznia Jana Niewiadomskiego z klasy 7B – laureata II miejsca:
Read more
Gratulujemy już stałej uczestniczce tego konkursu, Róży, uczennicy klasy 5, otrzymanej nagrody! Tym razem zadaniem zainteresowanych konkursem było napisanie wiersza tematycznie związanego z dowolnie wybranym konkretnym parkiem lub ogrodem Warszawy, z jego florą i/lub fauną.
Read more
Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu ?How to prepare a sandwich? Olka Z. z kl. 1b. Film został przygotowany w ramach Cooking project.
Read more
Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu ?How to prepare pancakes? Zuzi z kl. 1b. Film został przygotowany w ramach Cooking project.
Read more
Nareszcie razem! Czyli wróciliśmy do Szkoły po siedmiu miesiącach! Zachęcamy do obejrzenia krótkiej impresji zarejestrowanej po powrocie….
Read more
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej impresji z lekcji powtórzeniowej w klasie 2/3 ? English is fun!
Read more
Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu “How to prepare muffins” Marysi z kl. 1b. Film został przygotowany w ramach Cooking project.
Read more