Inwestycje Pro Futuro przekroczą 600 tys.: boisko, okna, robotyka

Najnowsze inwestycje w Pro Futuro! Już po wakacjach wrócicie Państwo i Nasze dzieci do Szkoły na Bemowie, która przywita Was zupełnie nową jakością i wyglądem. Co się zmieni? Dzięki Państwa zaangażowaniu tworzymy nowe, ulubione miejsce zabaw i rozwijania sportowych pasji. Bezpieczeństwo, komfort, wygoda dzięki boisku wielofunkcyjnemu i nowym oknom w dużym budynku. To wszystko już we wrześniu, na rozpoczęcie Roku Szkolnego 2013/2014.

Harmonogram prac w trakcie, gdy Państwo będą wypoczywali na zasłużonych wakacjach przedstawia się następująco:

Boisko wielofunkcyjne

• przygotowano projekt techniczny wykonania boiska wielofunkcyjnego
  • podpisano umowę z wybranym wykonawcą,
  • zgłoszono inwestycję w Wydziale Architektury i Budownictwa Urzędu Dzielnicy Bemowo (nie zgłoszono sprzeciwu),
  • planowany termin rozpoczęcia prac – 8 lipca 2013; zakończenie – 25 sierpnia
  • nad przebiegiem prac czuwać będzie inspektor nadzoru budowlanego reprezentujący Edukację PRO FUTURO.

Okna:

• wybrano materiały i ustalono zakres i harmonogram prac,
  • podpisano umowę z wybranym wykonawcą (przedstawiciel Oknoplast),
  • zamówiono stolarkę okienną zgodną ze specyfikacją zamówienia,
  • termin rozpoczęcia montażu okien wyznaczono na 15 lipca 2013, natomiast zakończenie przewidziano na 12 sierpnia 2013.

Internet:

Jeszcze w lipcu prędkość Internetu w szkołach na Bemowie wzrośnie do 150 MB/s:

• podpisano stosowną umowę z dostawcą usług,
  • rozpoczęto przebudowę infrastruktury teleinformatycznej celem umożliwienia obsłużenia łącza o wspomnianej prędkości.

O pracowniach robotyki informujemy tutaj.

Czytając powyższe informację, możecie być Państwo pewni i spokojni, że we wrześniu spotkamy się w nowym – starym miejscu, które będzie jeszcze bardziej ulubione, jeszcze bardziej atrakcyjne.

inwestycje.png