Kampania na Rzecz Uczenia Się

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić na wydarzenie edukacyjne pt. „Kampania na Rzecz Uczenia Się”. Jest to największe impreza edukacyjna poświęcona zagadnieniom nowoczesnych metod uczenia się.
Pierwsza edycja tej imprezy odbyła sie w czerwcu 2006 roku.

Bardzo zależy nam na Państwa udziale w tym wydarzeniu, gdyż  pozwoli to nam przybliżyć Państwu idee, które stanowią inspiracje programowe naszej szkoły.
Nowatorskie metody jakie wprowadziliśmy do szkoły od września tego roku są tożsame z metodami prezentowanymi podczas festiwalu. W najbliższej edycji , która odbędzie się w dniach 27-29 listopada, wykłady będzie prowadził między innymi Colin Rose niekwestionowany autorytet w dziedzinie innowacyjnych metod uczenia się w szkole, które wprowadziliśmy do naszego programu oraz Żana Borisavljewic , która będzie prezentowała narzędzia myślowe TOC (szkolenie z tego programu już w styczniu), jak również Galina Dolyia zajmująca się Teorią Lwa Wygotskiego oraz Cris Alexiou autor nowych metod nauki j. obcych.
Podczas Kampanii będziecie mieli Państwo możliwość zapoznać się najnowszą książką, pt „Atlas efektywnego uczenia (się)” która jest lekturą zawierającą wszystkie niezbędne informacje o efektywnym uczeniu (się). Stanowi  kompendium wiedzy przedstawiające współczesne koncepcje edukacyjne. Z przyjemnością oznajmiamy, że  znakomity duet autorów: Małgorzata Taraszkiewicz oraz Colin Rose zaszczycą nas swoją obecnością podczas trwania II edycji Festiwalu.

Kampania na Rzecz Uczenia się organizowana jest pod patronatem Polskiego Komitetu do spraw UNESCO, we współudziale Centralnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli oraz Mazowieckiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Miejsce: Warszawa, Al. Ujazdowskie 28
Więcej informacji oraz szczegółowy program uzyskacie Państwo na stronie: http://www.trendy.codn.edu.pl/struktura/konferencja/index.asp?plik=kampania

Udział w wykładach i warsztatach  jest bezpłatny.
Zapraszamy!!!