Konkurs Poetycki „Odkrywamy Talenty Przyszłości”

Trwają wakacje, a Komitet Organizacyjny Konkursu Poetyckiego robi podsumowanie dotychczasowych edycji, szuka pomysłów i pracuje nad kolejną edycją.
Zachęcam do obejrzenia zdjęć osób, które do tej pory wsparły swoją obecnością nasz konkurs oraz zachęcam do przeczytania recenzji pokonkursowych.
Zasłyszane po Gali…
Gala była niezwykłym przeżyciem dla dzieci i dla mnie mamy i nauczyciela. Atmosfera wspaniała, emocji dużo.
Młodzież cieszy się ze spotkania z osobami znanymi ze szklanego ekranu. Dla nas z Mielca wielką niespodzianką było
towarzystwo prof. S. Górki podczas posiłku po uroczystościach.! Myślałam, czy można by wydać taki tomik poezji młodych literatów
i dać im w formie nagrody. I jeszcze jedna taka nie do końca sprecyzowana myśl: my z Mielca spędzamy 8 – 9 godzin w podróży,
a te 2 godziny na gali tak szybko mijają. Żałuję jeszcze, ze nie wiedziałam o możliwości wysyłania wierszy przez nauczycieli,
bo znalazłoby się coś w szufladzie. W każdym razie to zaszczyt być w tak szacownym towarzystwie.
Pozdrawiamy z Mielca Marzena i Kinga Kapinos

Konkurs jest tak wspaniały, że nie ma w nim co poprawiać!!! Nawet sobie Pani nie wyobraża z jaką radością jechałem do Państwa w tym roku!
Na wyniki nie mogłem się doczekać! Wcale mi nie zależało na wygraniu (chociaż to bardzo miłe, gdy ma się I czy II miejsce),
tylko na znalezieniu się w gronie laureatów.
Z wyrazami szacunku i ogromnymi podziękowaniami za wspaniałe przeżycia
Maciej Henryk Modzelewski z LO w Białobrzegach

Bardzo dziękuję za zaproszenie na galę. Jak co roku, jesteśmy pod wrażeniem organizacji uroczystości, serdecznej atmosfery
oraz możliwości spotkania się z osobami znanymi i cenionymi. Usłyszenie własnego utworu w interpretacji aktorów, poetów,
prezenterów to niezapomniane dla uczniów przeżycie. Młodzi poeci uwielbiają również spotkania twarzą w twarz z zaproszonymi gośćmi.
Jedynie, co mogłabym zasugerować, to zadbanie o wiek publiczności. Niestety dzieci ze szkoły podstawowej hałasowały,
żywo reagowały na czytane teksty, podejrzewam, że nawet nie zrozumiały sensu większości wierszy.
Może warto by postawić na młodzież? Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym roku
Alicja Anastaziuk

Było nam ogromnie miło. To wspaniały Konkurs. Cudowna gala, atmosfera. Miło być i cieszyć się piękną oprawą.
Córki przeszczęśliwe. Nagrody wspaniałe, ale nic nie równa się z przeżyciami podczas uroczystości.
Pozdrawiam Ewa Niezgoda-Gierszewska

Jeszcze raz dziękuję za miły pobyt na gali. Dziewczynki były pod wrażeniem przede wszystkim aktorów,
których miały przyjemność zobaczyć.
Serdecznie pozdrawiam
Małgorzata Jankowska, nauczyciel Szkoły Aslan w Głogowie

Bardzo dziękuję za docenienie naszych uczniów, ale przede wszystkim za wspaniała imprezę, cudowną atmosferę,
doskonałą organizację. Bawiliśmy się świetnie! Serdecznie gratuluję! Nie chcę nawet myśleć, jaki to ogrom pracy.
Sama jestem pomysłodawczynią i organizatorką – też nomen omen w tym roku VII edycji Wojewódzkiego Konkursu
Recytatorskiego Poezji i Prozy Absolwentów III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie, więc doskonale zdaję sobie sprawę,
jaki to ogrom pracy dla Pani. Chciałam też podkreślić jedyną i niepowtarzalną atmosferę, jaka panowała podczas Gali Talentów.
Jeszcze raz gratuluję i dziękuję!!! Z poważaniem. Barbara Kasperek z LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji, przebiegu i atmosfery jaka panowała podczas Gali Finałowej Państwa Konkursu Poetyckiego.
Gala była perfekcyjnie przygotowana, a jej przebieg bardzo atrakcyjny i widowiskowy.
Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w Państwa Konkursie.
Z poważaniem Renata Firlej

teresa_lipowska.jpeg