logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Urbanowicza 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Poniedziałek - Piątek

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Nasze sukcesy w I etapie

Podsumowanie konkursów w roku szkolnym 2013/2014 w I etapie edukacyjnym:
Alfik matematyczny
·         Zuzanna Twarowska kl. 3 – wynik bardzo dobry
Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego Olimpusek
·         Rosie Chatfield kl. 3- laureatka
·         Zuzanna Jaworska kl. 3- laureatka
·         Dominik Wrzesiński kl. 3 – pierwsze miejsce:
·         Ignacy Wasiluk kl. 3 – drugie miejsce
·         Zuzanna Twarowska kl. 3 trzecie miejsce
·         Filip Łochowski kl. 3 – trzecie miejsce
·         Dobrusia Januszkiewicz kl. 2 – pierwsze miejsce
·         Olivia Lewandowska kl. 2 – drugie miejsce
·         Ula Augustynowicz kl. 2 – trzecie miejsce
Konkurs " Auto-presentation"pod patronatem Cambridge University Press (CUP)
·         Jasmine Rawicz- Mańkowska kl. 1 – 1 miejsce
·         Zazie Chatfield kl. 1- 1 miejsce
·         Kacper Łochowski kl. 1 – 2 miejsce
·         Ada Kornatowska – 3 miejsce
Konkurs "The Reading Pirates" pod patronatem Cambridge University Press
·         Piotr Rafał kl. 2 – 1 miejsce
·         Urszula Augustynowicz kl. 2 – 2 miejsce
·         Dobrusia Januszkiewicz kl. 2 – 3 miejsce
·         Bartek Bączkowski kl. 2 – 3 miejsce
Ogólnopolski konkurs Świetlik
·         Bartosz Bączkowski kl.2 – WYRÓŻNIENIE
·         Oliwia Lewandowska kl. 2 – WYRÓŻNIENIE
·         Piotr Rafał  kl. 2  – WYRÓŻNIENIE
·         Filip Łochowski kl. 3 – WYRÓŻNIENIE
·         Amelia Olszewska kl. 3 – WYRÓŻNIENIE
Wojewódzki Konkurs Tomik Literacki Młodych Autorów
·         Kacper Kolański kl.3 – wyróżnienie i nagroda edytorska
Ogólnopolski konkurs Fraszka
·         Witek Kornatowski kl. 3 – wyróżnienie
·         Amelia Olszewska kl. 3 – wyróżnienie
·         Zuzia Jaworska kl. 3 – wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego FOX
·         Ignacy Wasiluk kl. 3- wyróżnienie
·         Konrad Kieli kl. 3- wyróżnienie
·         Zuzanna Jaworska kl.3 – wyróżnienie
Konkurs "The city of London" pod patronatem Cambridge University Press
·         Rosy Chatfield kl. 3 – 1 miejsce
·         Kaya De Lange kl. 3 – 1 miejsce
·         Hubert Świątański kl. 3 – 2 miejsce
·         Zuzia Jaworskakl. 3 – 3 miejsce
XX Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół STO
·         Dominik Wrzesiński kl. 3- finalista
·         Witek Kornatowski kl. 3- finalista
Ogólnopolskim Turnieju „Tenis 10” o Puchar Prezydenta Miasta Radomia
·         Zuzanna Twarowska kl.3 – I miejsce
Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”
·         Jasmine Rawicz- Mańkowska kl. 1 – finalistka I etapu
·         Ula Augustynowicz kl. 2 – finalistka I etapu
·         Dobrusia Januszkiewicz kl. 2 – finalistka I etapu
·         Zuzanna Twarowska kl. 3 – finalistka I etapu
III edycja VIII Grand Prix Łomianek
·         Ada Kornatowska kl.1 – miejsce 15
·         Maja Owczarska kl. 2  – miejsce 8
·         Oliwia Lewandowska kl. 2 – miejsce 11
·         Dominik Wrzesiński kl. 3 – miejsce 3
·         Maciek Buda kl. 3 – miejsce 11
·         Witold Kornatowski kl. 3 – miejsce 12
II edycja VIII Grand Prix Łomianek o Puchar Ligi Pro Futuro w pływaniu
·         Patryk Wrzesiński – 5 miejsce
·         Ada Kornatowska – 18 miejsce
·         Maja Owczarska – 9 miejsce
·         Oliwia Lewandowska – 15 miejsce
·         Dominik Wrzesiński – 8 miejsce
·         Witek Kornatowski – 9 miejsce
·         Maciej Buda – 14 miejsce
·         Ignacy Wasiluk – 26 miejsce
XII Warszawska Liga Narciarska
·         Eliza Bączkowska – klasa "0" – 1 miejsce
·         Bartosz Bączkowski – klasa 2  – 2 miejsce
VIII Grand Prix Łomianek o Puchar Pro Futuro w Pływaniu
·         Patryk Wrzesiński kl. 1 -2 miejsce
·         Ada Kornatowska  kl. 1 -11 miejsce
·         Jaś Rawski kl. 1 -15 Miejsce
·         Oliwia Lewandowska  kl. 2 – 8 Miejsce
·         Dominik Wrzesiński kl. 3 – 5 miejsce
·         Witek Kornatowski kl. 3 – 8 miejsce
·         Maciej Buda kl. 3 – 10 miejsce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnowsze komentarze
    Archiwa