logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Urbanowicza 29A

01-476 Warszawa

Bemowo

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Opis VII kolejki VII edycji Warszawskiej ligi Szkół niepublicznych w halowej piłce nożnej

VII kolejka VII edycji Warszawskiej Ligi Szkół Niepublicznych
12 styczeń 2008r. 
 
PIŁKARZYKI ĆWIERĆFINAŁ
 
TBS – Uks Olimp Rembertów (3:1)
Bramki dla TBS: Christoph Mautner Markhof 2, Michalak Kuba
Bramki dla Uks Olimp: Łukasz Wróblewski
 
SSP 26 – Pro Futuro (3:1)
Bramki dla SSP 26: Michał Gricuk, Maciek Polak, Karol Cieśluk
Bramki dla Pro Futuro: Wiktor Lipski
 
PSP 6 – STO 24 (1:3)
Bramki dla PSP 6- Antek Pauly,
Bramki dla STO 24: Bartek Sobierański 3
 
Przymierze Rodzin – Św. Franciszek (0:0)karne: 2:1
Bramki dla Przymierza: Staszek Koboński, Michael Ameyaw
Bramki dla Św. Franciszek: Pochorecki Bartek
 
PIŁKARZYKI PÓŁFINAŁ
 
TBS – SSP 26 (1:1) karne: 1:2
Bramki dla TBS: Michalak Kuba 2
Bramki dla SSP 26: Karol Cieśluk, Maciek Polak, Michał Gricuk
 
STO 24 – Przymierze Rodzin (2:0)
Bramki dla STO 24: Maks Łukasiak, Olek Dubicki
 
ORLIKI ĆWIERĆFINAŁ
 
Św. Franciszek – TBS II (3:2)
Bramki dla Św. Franciszek: Stańczuk Mateusz 2, Wojcieszak Kuba
Bramki dla TBS II: Lukas Mautner Markhof, Alex O’Brien
 
TBS I – Św. Teresa (8:0)
Bramki dla TBS I: Marcus Schneck 3, Sandy Nowak 4, Adelaide Hades Elliot
 
SSP 26 – Przymierze Rodzin (1:5)
Bramki dla SSP 26: Krzyś Stefanowicz
Bramki dla Przymierza: Borys Remiasz 2, Marek Kijowski 2, Piotr Parzymies
 
PSP 6 – SSP 16 (3:2)
Bramki dla PSP 6: Wojtek Wróbel, Dawid Sharma, oraz bramka samobójcza
Bramki dla SSP 16: Czapnik Michał, Aleksander Czamarski
 
ORLIKI PÓŁFINAŁ
 
Św. Franciszek – TBS I (1:5)
Bramki dla Św. Franciszek: Wojcieszak Kuba
Bramki dla TBS I: Maciek Michalak, Sandy Nowak, Joe Clifford, Marcus Schneck, oraz bramka samobójcza
 
Przymierze Rodzin – PSP 6 (1:6)
Bramki dla Przymierza: Marek Kijowski
Bramki dla PSP 6: Wojtek Wróbel 3, Staś Konczewski, Dawid Sharma, Piotr Konczewski
 
LIGA MISTRZÓW 1/8  FINAŁÓW
 
Sz. Niemiecka – Nowowiejska 2 (1:1) karne: 1:2
Bramki dla Sz. Niemieckiej: Janek Zawadowski 2
Bramki dla Nowowiejskiej 2: Ksawery Bajon, Pachocki Jan, Derulski Jakub
 
Św. Hieronim – Św. Józef (0:4)
Bramki dla Św. Józef: Mariusz Uzdowski 2, Marcin Wesołowski, Michał Chołuj
 
Ostrobramska – PSP 6 (8:3)
Bramki dla Ostrobramska: Gułaś 2, Szydłowski, Grula 4, Mazur
Bramki dla PSP 6: Janas, Andrzej Wrona, Dmowski
 
Bednarska II – Hawajska (1:2)
Bramki dla Bednarska II: Ahmed Sarakajew
Bramki dla Hawajska: Łukasz Bucki, Kuba Nowak
 
Alon Absolwent – Sz. Amerykańska (3:1)
Bramki dla Alon Abs.: Marek Olszaniecki 2, Bartosz Buczkowski
Bramki dla Sz. Amerykańska: Freddy Rohni
 
Bednarska I – Meridian (1:3)
Bramki dla Bednarska I: Nguyen Lech
Bramki dla Meridian: Sosnowski, Gregorczyk 2
 
Lo Archutowskiego – Alon 42 (6:4)
Bramki dla LO: Jan Piasecki 4, Bolesław Piasecki, Aleksander Karpiński
Bramki dla Alon 42: Paziewski 2, Szeniawski, Buczkowski
 
LIGA MISTRZÓW ĆWIERĆFINAŁ
 
Nowowiejska 2 – Św. Józef (2:1)
Bramki dla Nowowiejska: Derulski, Pachocki
Bramki dla Św. Józef: Brewnuk
 
Ostrobramska – Hawajska (6:0)
Bramki dla Ostrobramskiej: Gułaś, Grula 4, Czarnecki 1
 
Alon Absolwents – Pro Futuro (2:6)
Bramki dla Alon Abs.: Olszaniecki, Nieszaniawski
Bramki dla Pro Futuro: Grzywna 2, Paweł Karczewski, Bielecki, Kuleta 2
 
Meridian – Lo Archutowskiego (7:4)
Bramki dla Meridian: Gregorczyk 4, Malczyk 2, Wieczorek
Bramki dla LO: Piasecki Bolesław 3, Piasecki Jan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnowsze komentarze
    Archiwa