logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

Bemowo

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Podsumowanie XI edycji Warszawskiej Ligi Szkół Niepublicznych w Halowej Piłce Nożnej

Dnia 18 grudnia na hali WAT odbyły się finałowe spotkania XI edycji Warszawskiej Ligi Szkół Niepublicznych w Halowej Piłce Nożnej. Poznaliśmy triumfatorów w rywalizacji zespołowej oraz wyłonieni zostali najlepsi strzelcy oraz bramkarze ze wszystkich 5 kategorii wiekowych – szczegóły w zakładce Liga Piłkarska.
Zmagania zawodników obserwowała bardzo żywiołowo reagująca publiczność, która bezustannie wspomagała dopingiem swoje drużyny niezależnie od osiąganych wyników. Po kończących się spotkaniach na twarzach zawodników widać było zarówno radość i szczęście, jak również smutek i łzy, czyli nieodzowne emocje związane z rywalizacją sportową. W ceremonii rozdania nagród dla trzech najmłodszych kategorii wiekowych wzięli udział: Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji dzielnicy Bemowo, pani Katarzyna Niedźwiecka, Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo, pan Grzegorz Popielarz oraz Dyrektor Zespołu Edukacyjnego Pro Futuro, pan Leszek Lotkowski, którzy wręczyli puchary i medale najlepszym zespołom oraz nagrody indywidualne w postaci statuetek.Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, opiekunom i kibicom za stworzenie sportowej atmosfery w czasie tych rozgrywek. Jednocześnie już teraz zapraszamy na rozgrywki na otwartych boiskach, które odbędą się na przełomie maja i czerwca 2012 roku.Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć wszystkim uczestnikom Ligi Szkół Niepublicznych najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe oraz samych sukcesów i pomyślności w nadchodzącym 2012 roku.ZespółUKS Pro Futuro
 
Zmagania zawodników obserwowała bardzo żywiołowo reagująca publiczność, która bezustannie wspomagała dopingiem swoje drużyny niezależnie od osiąganych wyników. Po kończących się spotkaniach na twarzach zawodników widać było zarówno radość i szczęście, jak również smutek i łzy, czyli nieodzowne emocje związane z rywalizacją sportową. W ceremonii rozdania nagród dla trzech najmłodszych kategorii wiekowych wzięli udział: Naczelnik Wydziału Sportu i Rekreacji dzielnicy Bemowo, pani Katarzyna Niedźwiecka, Przewodniczący Rady Dzielnicy Bemowo, pan Grzegorz Popielarz oraz Dyrektor Zespołu Edukacyjnego Pro Futuro, pan Leszek Lotkowski, którzy wręczyli puchary i medale najlepszym zespołom oraz nagrody indywidualne w postaci statuetek.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, opiekunom i kibicom za stworzenie sportowej atmosfery w czasie tych rozgrywek. Jednocześnie już teraz zapraszamy na rozgrywki na otwartych boiskach, które odbędą się na przełomie maja i czerwca 2012 roku.
 
Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć wszystkim uczestnikom Ligi Szkół Niepublicznych najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe oraz samych sukcesów i pomyślności w nadchodzącym 2012 roku.

Zespół UKS Pro Futuro
Zdjęcie do artykułu

l_pilkarska.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnowsze komentarze
    Archiwa