01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Sukcesy zawodników UKS Pro Futuro!

W dniach 15-17 kwietnia 2011 w Ciechanowie odbyły się XVII Ogólnopolskie Zawody w Pływaniu Szkół STO, w których uczestniczyli reprezentanci Pro Futuro.

Podczas pierwszych dwóch dni rozegrane zostały wyścigi eliminacyjne, dzięki którym awans do finału wywalczyli indywidualnie Rozalia Rataszewska na dystansie 25m stylem klasycznym oraz  Antek Szczęsny na dystansie 50m stylem motylkowym. Do finału zakwalifikowały się również nasze dwie sztafety 4x25m stylem dowolnym w składzie Jakub Jarczyk, Dawid Jurczak, Szymon Nikołajuk i Leonardo Grucza, oraz 2x50m stylem zmiennym w składzie Weronika Ziarek, Kinga Panikowska, Julia Pniewska i Natalia Krzywda.

Trzeciego dnia zawodów odbyły się wyścigi finałowe. Ostatecznie w klasyfikacji finałowej reprezentanci Pro Futuro wywalczyli następujące pozycje:
•    Rozalia Rataszewska, konkurencja nr 17, 25m stylem klasycznym dziewcząt 8-9 lat, 4 miejsce,
•    Antek Szczęsny, konkurencja nr26, 50m stylem motylkowym chłopców 10-11 lat, 5 miejsce,
•    Sztafeta 4x25m stylem dowolnym, konkurencja nr36, chłopcy 8-9 lat, 4 miejsce,
•    Sztafeta 4x50m stylem zmiennym, konkurencja nr39, dziewczęta12-13 lat, 6 miejsce.

Aby zapoznać się z wynikami naszych pozostałych reprezentantów wystarczy kliknąć TUTAJ.