logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

Bemowo

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Trening pamięci, Zielona Szkoła

Szanowni Państwo,
oto po kilkumiesięcznych staraniach w naszym   zespole  znalazł się niezwykły człowiek: żeglarz, tłumacz, pasjonat i wielki znawca przyspieszonych technik uczenia się, autor rozchwytywanej książki „Pamięć-trening interaktywny”  – Marek Szurawski.
Kontynuując rozpoczętą w ubiegłym roku pracę  nad rozpoznawaniem profili dominacji i preferencji sensorycznych u naszych uczniów przyszedł czas na prezentację i indywidualny dobór technik uczenia się .Pokazaliśmy, w czasie spotkania Marka Szurawskiego z młodzieżą ,na czym polega ten fenomen i mogliśmy z prawdziwą przyjemnością obserwować ich zainteresowanie i radość z uzyskiwanych efektów.
Ponieważ nasza szkoła jest współorganizatorem  Ogólnopolskich Mistrzostw w zapamiętywaniu 19-20 .04 chcemy w ramach zajęć popołudniowych przygotować młodzież do tego wyzwania. Zajęcia prowadzone będą w grupach wiekowych od 10 marca przez certyfikowanych przez Marka Szurawskiego trenerów i pod jego kierownictwem. Będą to :pani Magdalena Wdowiak i pan Krzysztof Kusik. Sam Marek Szurawski również  poprowadzi część zajęć .Kurs prowadzony będzie też wśród nauczycieli ,którzy pierwsze doświadczenia mają już za sobą. Tę propozycję zajęć popołudniowych  kierujemy dla chętnych. Zajęcia odbywać się będą  od godziny 15.30 – 17.00 dla klas I-III szkoły podstawowej we wtorki, dla klas IV – VI w poniedziałki a dla gimnazjalistów we środy. Zapisy chętnych osób prosimy kierować do wychowawców klas do dnia 7 marca 2008r.
Chcielibyśmy również Państwu-Rodzicom na godzinnych zajęciach przybliżyć istotę tego treningu –serdecznie zapraszamy !!! Termin możemy wybrać wspólnie, czekamy na Państwa propozycje i sugestie. 
Zielona szkoła będzie kontynuacją procesu zapoznawania uczniów z technikami szybkiego uczenia  się i na wyjazdowym treningu ćwiczyć i mierzyć się ze swoimi możliwościami będą wszyscy uczniowie.
Oprócz grona pedagogicznego w wyjeździe uczestniczyć będzie 6 trenerów ze szkoły Pana Marka Szurawskiego.. Tym razem zwiedzać będziemy Tatry ,a na miejsce naszego pobytu wybraliśmy Zakopane .Wyjazd zaplanowaliśmy w dniach 2-6.06.2008r a przybliżony koszt wyjazdu szacujemy na 890zł.
Kończymy negocjacje z właścicielami bazy noclegowej i szczegółowe informacje przekażemy Państwu do końca kwietnia .Wtedy też gotowy będzie program dydaktyczno- wychowawczy wyjazdu oraz plan pobytu dzieci..
Mamy nadzieję ,że jak co roku będzie to dla dzieci ciekawe doświadczenie, a wartości poznawcze tego wyjazdu przekroczą Państwa i nasze oczekiwania. 
 
Pozostajemy z szacunkiem
Zarząd Szkoły
Zdjęcie do artykułu

Zielona_Szkola_2007_045.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Najnowsze komentarze
    Archiwa