logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Dzienniczek Internetowy…

Pro Futuro chce być szkołą jak najnowocześniejszą i najbardziej przyjazną dla uczniów i ich opiekunów. Chcąc sprostać tym założeniom, postanowiliśmy zrealizować projekt „Dzienniczka Internetowego”.

Dzienniczek ten jest już dostępny dla wszystkich osób związanych z zespołem szkół Pro Futuro: dzieci i ich opiekunów, nauczycieli, dyrekcji i administracji. Jest on dostępny poprzez przeglądarkę internetową i każdy z jego użytkowników może mieć do niego dostęp w szkole, domu czy też pracy.
Dzienniczek jest miejscem, w którym opiekunowie mogą na bieżąco sprawdzać postępy uczniów w nauce, przeczytać informacje od nauczycieli i dyrekcji, skierowane bezpośrednio do nich jak i do wszystkich zainteresowanych.
 
 
Można tu obejrzeć historię ucznia, jego postępy i frekwencję , zgłosić swoje uwagi i pomysły dotyczące edukacji dzieci. Uczniowie mają dostęp do podglądu swoich ocen, mogą obejrzeć swój plan zajęć z wyszczególnionymi zajęciami dodatkowymi, klasówkami i pracami domowymi. Dzieci jak i inni użytkownicy dzienniczka mają możliwość planowania zajęć poza szkolnych dzięki osobistemu kalendarzowi, mogą też wpisywać notatki dla siebie i swoich kolegów.
 
 
Planujemy ciągle rozwijać „Dzienniczek Internetowy”, uzupełniać go o dodatkowe moduły, usprawniać go dzięki sugestiom użytkowników. W najbliższym czasie uzupełnimy go o pamiętnik (blog) i forum dyskusyjne, w którym dzieci będą mogły dyskutować na interesujące ich tematy.
 
 
 
Mamy nadzieję, że dzienniczek spełni oczekiwania rodziców i opiekunów związane ze stałym dostępem do informacji o ich pociechach, a dla dzieci stanie się źródłem inspiracji i miejscem gdzie będą mogły realizować swoje zainteresowania.
 
Dołożymy wszelkich starań aby te oczekiwania spełnić.
 
Dyrekcja i administratorzy…
Zdjęcie do artykułu

_MG_4913A.jpg

Comments are closed.