logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Mikołajki w Pro Futuro

Ekspedycja poszukiwawcza naszej szkoły dołącza do Teamu Świętego Mikołaja!
Zgodnie z odwieczną tradycją w imieniny Świętego Mikołaja dzielnych malców wielka zgraja wyruszyła ranną porą tropem najsłynniejszego filantropa wszechczasów.
 
Uczniowie klas I-III z całą sumiennością zaangażowali się  w poszukiwanie patrona wszystkich dzieci o którym bezlitosna plotka głosi, że ma więcej sobowtórów niż Tom Cruise. Wróćmy jednak do prawdziwego Świętego. Nasi dzielni malcy  odnaleźli go w Granicy k/ Kampinosu. Korzystając z okazji wspólnie ubierali choinkę dla leśnych mieszkańców puszczy ( nie mylić broń Boże z Leśnymi Dziadkami! ) Następnie szukali drzewka, pod którym Mikołaj zostawił pełne wory atrakcyjnych towarów. Wspaniale spisała się klasa I a dowodzona przez wychowawczynie równie dzielną co jej dzieci – Panią Kasię Zalewską.
 
Słynna Pierwsza A z równie słynnej Szkoły Pro Futuro jeszcze przed leśną ekspedycją  zadecydowała, że prezentami podzieli się z chorymi i ubogimi dziećmi z warszawskiego hospicjum, którym w wolnym czasie opiekuje się nasza ukochana pani Victoria. Dowiedziawszy się o tym szlachetnym czynie Św. Mikołaj w szczególny sposób nagrodził dobre serduszka pierwszoklasistów z IA mianując Ich swoimi pomocnikami. Wszystkich zaniepokojonych w tym miejscu o los kultowych reniferów pragniemy uspokoić, że dymisja absolutnie im nie grozi. Co więcej każda para rąk do pracy i każde szczere serce gotowe do pomocy innym są mile widziane w TEAMIE NASZEGO KOCHANEGO ŚWIĘTEGO! Obdarowując innych, Dzieci były szczęśliwe, a wychowawczynię rozpierała duma! Nas też rozpiera duma. Jesteśmy dumni, że mamy w szkole takie dzieci i takie wychowawczynie. No! Nawet Dyrektor tak uważa! I pani Woźna też!
Zdjęcie do artykułu

P1010076.JPG

Comments are closed.