logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Mocne uderzenie „bombardierów” z UKS ProFuturo

Inauguracja VI Edycji Mistrzostw Warszawy w Piłce Nożnej!
18 listopada ruszyła długo oczekiwana przez środowisko szkół niepublicznych (zawodnicy, rodzice, trenerzy) VI Edycja Mistrzostw Warszawy w Piłce Nożnej. W „Dużej Hali” Wojskowej Akademii Technicznej znów zawrzało, nie ma się co dziwić, w końcu to największa impreza piłkarska nie tylko na Mazowszu, ale również w kraju.
Możliwość konfrontacji z najlepszymi, zacięta rywalizacja, walka do ostatniej syreny, niepowtarzalna atmosfera oraz znakomity doping to główne cechy charakteryzujące nasze mistrzostwa. W tym roku do rozgrywek przystąpiło  ponad 70 drużyn i już inauguracyjne starcia pokazały, że z roku na rok poziom i prestiż Ligi wzrasta, świadczyć o tym mogą m.in. piękne bramki oraz świetne interwencje bramkarzy.
Mecz to nie jest spacerek po „Nowym Świecie”, każda drużyna wkłada maksimum zaangażowania aby osiągnąć najlepszy rezultat i liczyć się w dalszej ( faza pucharowa) rozgrywce o tytuły mistrzowskie.
Każde zwycięstwo to malutki kroczek do celu, którym jest I miejsce „na pudle”, zarówno dla zawodników jak i trenerów.
Takie trzy malutkie kroczki w sobotnim turnieju zrobili nasi najmłodsi adepci piłki nożnej – piłkarzyki   (1 – 2 klasa szkoły podstawowej), którzy niesieni głośnym dopingiem licznej grupy kibiców – rodziców  wraz z panem prezesem UKS Pro Futuro Grzegorzem Pytkowskim na czele zwyciężyli kolejno kolegów ze szkół: SSP 26, Bachmackiej i SP STO 37. Zwycięstwa bardzo cieszą, ale nie zapominajmy, że to dopiero początek krętej drogi. Jeśli chcemy walczyć o najwyższe laury czeka nas jeszcze mnóstwo ciężkiej pracy na treningach.
Tymczasem życzę wszystkim uczestnikom powodzenia i zwycięstw w nadchodzących spotkaniach.
Do zobaczenia na Lidze!!!!!!!!!!!!!
Comments are closed.