logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Razem – w dobrej sprawie

Kochani, w sobotę 16. czerwca, podczas Pikniku Rodzinnego w naszej szkole odbyła się specjalna aukcja charytatywna na rzecz schroniska dla zwierząt prowadzonego przez Panią Bożenę Wahl (www.schronisko.alpha.pl)
Znana malarka przekazała na ten cel swoje obrazy. Zgromadziliśmy kilka ciekawych rzeczy, które udało się zlicytować. Dzięki Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy 2 tys.65 zł!!!
Jako opiekun duchowy przedsięwzięcia serdecznie dziękuję WSZYSTKIM, którzy je wsparli:
Zespołowi Zarządzającemu Szkołą – za umożliwienie realizacji pomysłu; Pani Joannie Podgórskiej – za przychylność, życzliwość i osobiste zaangażowanie; osobom i firmom, które przeznaczyły na cel aukcji przedmioty: moim koleżankom Ewie Martynkien (kwota uzyskana za bilety na projekcję filmu zrealizowanego przez zespół filmowy „karczoch” przekazana została dla zwierzątek) i Basi Kiepurze, Pani Mariannie Dudek, mojej uczennicy Julii Klimowicz, Państwu Podgórskim oraz firmie Pimm. Uczniom klasy czwartej i ich Rodzicom dziękuję za wspólne działanie – przygotowanie kawiarenki z pysznymi ciastami. Dochód z ich sprzedaży w całości przekazany został na rzecz schroniska; uczniom kl. 2 c szkoły podstawowej za piękną inicjatywę – założenie Klubu Miłośników Zwierząt i przeprowadzoną zbiórkę pięniędzy oraz karmy dla schroniska. Dziękuję przede wszystkim LICYTUJĄCYM za odwagę, hojność, odrobinę adrenaliny i humoru;)
Liczę na to, że aukcja na cel charytatywny wejdzie na stałe do programu Pikników w Pro Futuro. Razem możemy zrobić więcej! Warto, prawda…? 
 
Magda Sadowska-Maciejewska (duchowy opiekun akcji)
Zdjęcie do artykułu

edukacja_profuturo.gif

Comments are closed.