logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Targi

Dobiegło końca I Ogólnopolskie Forum Oświaty Niepublicznej,  wydarzenia pełne atrakcji i wrażeń zwłaszcza dla najmłodszych uczestników. Wystawcy zadbali o nasze pociechy.
Pierwszy dzień forum można śmiało nazwać swoistym dniem dziecka. Stoiska mamiły najmłodszych ciekawymi grami edukacyjnymi, które przeczyły stereotypom, że nauka z założenia jest nudna.  
Organizatorzy także przygotowali specjalnie dla dzieci masę atrakcji.  Jedna z nich był sam Robert Korzeniowski. Po wygłoszeniu wykładu podczas konferencyjnej części Targów pan Korzeniowski chętnie rozdawał autografy, po które ustawiały się kolejki jego wielbicieli.
  
W Krainie Urwisów, dzieci uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA.
To tu wspaniałe panie policjantki, mówiły jak zachować się na drodze i przede wszystkim jak uniknąć niepotrzebnego niebezpieczeństwa. Dzieci, wcale nie takie najmłodsze, wspólnie śpiewały 'hymn pancernika" towarzyszący społecznej akcji zapinania dzieci pasami w samochodach prowadzonej przez Klub Pancernika – Klika w Fotelikach.
Drugiego dnia forum to właśnie tu Urszula Dudziak, światowej klasy wokalistka jazzowa, dała wspaniały pokaz swoich umiejętności. Nie był to jednak teatr jednej osoby, wręcz przeciwnie, artystka zachęciła do współpracy wszystkich na Sali czego efektem było chóralne pichcenie różnych smakowitości w Muzycznej Kuchni.
    
Kolejnym gościem forum, który jednocześnie wygłosił prelekcję podczas części konferencyjnej forum był prof. Wiktor Osiatyński, znany polski konstytucjonalista. Jego wykład Pt. „Bezpieczne dzieciństwo – zdrowe uczucia. Czy i jak można już w szkole zapobiegać niebezpieczeństwu uzależnień?” zgromadził wielu słuchaczy.
 
No i najważniejsza część forum. Najważniejsza dla młodych modeli i modelek – sobotni Pokaz Mody. Uczniowie Zespołu Szkół Pro Futuro mieli okazję przeistoczyć się w modeli i modelki z prawdziwego zdarzenia i zaprezentować najnowszą kolekcję strojów dziecięcych przygotowaną przez firmę PIMM. Swoje pięć minut na scenie wykorzystali wspaniale, prezentując stroje w rytm dyskotekowych przebojów. Widownia zebrana przed sceną entuzjastycznie dopingowała naszych modeli i każdorazowo nagradzała ich burzą oklasków.
Zdjęcie do artykułu

img_3375.jpg

Comments are closed.