logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

W teatrze Roma na musicalu „Alladyn”

13 grudnia wszystkie klasy z I etapu edukacyjnego były w teatrze Roma na zrobionym z wielkim rozmachem musicalu "Alladyn". Dzieci zachwycił ogrom  teatru, sceny, efektów i sztuki w czystej postaci. To jak przeżywali to wyjście zawarte jest w sprawozdaniach naszych trzecioklasistów.

 
We wtorek 13.12.2011 wybraliśmy się całą klasą do Teatru Roma. Nie było niestety z nami Pani Magdy, więc pojechaliśmy tam ze Stewartem. Jechaliśmy do teatru autokarem, lecz nie było mi i Mikiemu wesoło, ponieważ Michał (brat Igora) i jego kolega Leon nam dokuczali. Gdy weszliśmy do sali zdziwiliśmy się, ponieważ była ona ogromna. Przedstawienie „Aladyn” zaczęło się ok. 11:00. Usiadłęm koło Mikołaja i Szymona. Spektakl był o królu i jego córce Jasmin. Mieli dużo przygód. Przedstawienie było bardzo fajne skończyło się o 12:25. Gdy wracaliśmy przesiedliśmy się i już nam nie dokuczali. Była też  już z nami Pani Magda. Wróciliśmy na obiad. 
Aleksander IIIa
 
 
Dzisiaj, 13 grudnia byliśmy w Teatrze Roma. Przedstawienie nosiło tytuł „Aladyn jr.”. Spektakl trwał od 11:00-12:25. Na przedstawienie jechaliśmy żółtym autokarem. Jechała z nami 3b, 2b i 1a. Gdy dojechaliśmy do tetru usiedliśmy na miejscach czekaliśmy dość długo na rozpoczęcie seansu. W końcu zaczęło się. To było o Aladynie, który miał dużo przygód. Przedstawienie było bardzo fajne. Potem zdążyliśmy na obiad, a w klasie pisaliśmy to sprawozdanie.
Marta IIIa
 
 
We wtorek, 13.12.2011 cały pierwszy etap edukacyjny wybrał się autokarem do Teatru Roma, na spektakl „Aladyn Jr.” Czas spektakl 11:00-12:25. Teatr był bardzo duży i było bardzo dużo krzeseł. Przedstawienie było o chłopcu, o imieniu Aladyn, który spotkał księżniczkę Jasmin na targu i mieli wiele przygód. Potem się ubraliśmy, następnie się bardzo długo ubieraliśmy i jeszcze dłużej. Na dodatek przez całą drogę chciało mi się iść do toalety. Moim zdaniem to było moje najlepsze przedstawienie. 
Kubiszonek IIIa
 
 
We wtorek 13.12.2011 wybraliśmy się do Teatru Roma. Jechaliśmy autokarem z 1a i 2b. Byliśmy także  z innymi klasami. Przedstawienie zaczęło się o godzinie 11:00,a  skończyło się o 12:25. Rozbieraliśmy się z kurtek w szatni, żeby było nam wygodnie. Usiedliśmy na wyznaczonych miejscach. Spektakl opowiadał o Aladynie, który spotkał królewnę Jasminę i mieli dużo przygód. Po przedstawieniu pojechaliśmy do szkoły. 
Szymon IIIa
 
 
13.12.2011 roku pojechaliśmy autokarem z klasami pierwszymi, drugimi i trzecimi do teatru Roma na przedstawienie „Aladyn Jr.” W teatrze były długie kolejki. Sala była wielka i pięknie ozdobiona. Miała też balkony, na których siedzieli ludzie. Poszliśmy do szatni, usiedliśmy na widowni i czekaliśmy na spektakl. Gdy się zaczęło wszyscy siedzieli już w spokoju i ciszy. Opowieść była o chłopcu, który się zakochał w księżniczce. Gdy już wróciliśmy do szkoły zjedliśmy obiad i poszliśmy do klasy. 
Maya IIIa
 
 
Dzisiaj, 13 grudnia byliśmy w Teatrze Roma. Pojechaliśmy tam autokarami z klasami od 3 do 0. W trakcie drogi Leo I Michał strasznie dokuczali mi i Alkowi. Gdy dojechaliśmy do Teatru Roma zobaczyłem bardzo dużo ludzi. Gdy się rozebraliśmy poszliśmy na przedstawienie „Aladyn Jr”. Było to Aladynie, który był złodziejem i miał potem dużo przygód. Potem poszliśmy do autokaru i bawiliśmy się. 
Mikołaj IIIa
 
 
Wyjechaliśmy autokarem o godzinie 10:00. Przedstawienie było od godziny 11:00 d 12:25.Byliśmy na przedstawieniu pod tytułem „Aladynie Jr.” w Teatrze Roma. Jak już dojechaliśmy to był straszny tłok oddaliśmy kurtki do szatni i poszliśmy usiąść na Sali teatralnej. Ta sala teatralna jest bardzo duża, było też bardzo dużo aktorów. Jak przedstawienie się skończyło poszliśmy do szatni się przebrać. Potem poszliśmy do autokaru i wróciliśmy do szkoły na obiad. 
Igor IIIa
 
 
Dziś, 13.12.2011 byliśmy w Teatrze Roma na przedstawienie „Aladyn Jr.”. Pojechaliśmy tam autokarem z 2b i 1a. Rozsiedliśmy się na widowni i czekaliśmy na spektakl. Przedstawienie zaczęło się o 11:00, a skończyło się o 12:25. Było o Dżinie, który spełniał tylko trzy życzenia, pięknej księżniczce i Aladynie, który się ożenił z księżniczką. Po spektaklu wróciliśmy do autokaru i pojechaliśmy nim na obiad. 
Ela IIIa
 
 
Dzisiaj, 13.12.2011, byliśmy w Teatrze Roma na spektaklu „Aladyn jr.” Wyjechaliśmy z klasami pierwszymi, drugimi, trzecimi oraz zerówką. Wyjechaliśmy o godzinie 10:00. Podróż trwała około 45 minut. Kiedy dojechaliśmy był straszny tłok, ale sobie poradziliśmy. Spektakl był o Aladynie, który spotkał księżniczkę Jasmin. Potem Aladyn spotyka Dżina, który spełnia życzenia. Potem się skończyło i poszliśmy się ubierać. Szkoda, że nie poszliśmy do sklepiku. Kiedy weszliśmy do autokaru zobaczyliśmy Panią Magdę. Następnie wracaliśmy do szkoły na obiad. Bardzo mi się podobało. 
Dawid IIIa
 
 
Dzisiaj 13 grudnia byliśmy w Teatrze Roma. Przedstawienie nosiło tytuł „Aladyn jr.” Spektakl trwał od 11:00 do 12:00. Na przedstawienie jechaliśmy żółtym autokarem. Jechała z nami 3b, 2a i 2b. Jak dojechaliśmy do teatru i usiedliśmy na miejscach, czekaliśmy dość długo na rozpoczęcie seansu. W końcu zaczęło się. To było o Aladynie, który miał dużo przygód. Przedstawienie było bardzo fajne. Potem zdążyliśmy na obiad, a w klasie pisaliśmy to sprawozdanie.
Marta IIIa
 
 
Dziś, 13.12.2011 jechaliśmy z IIa, IIIb i IIb autokarem o godzinie 10 do Teatru Roma. Innymi autokarami jechały Łomianki. W Teatrze Roma byliśmy na „Aladyn jr.”. Nie było tam dzwonków i nie było przerw. Spektakl był o młodym panu i księżniczce, którzy mieli dużo przygód. Gdy wyszliśmy z Sali był większy tłum niż na początku. Gdy już byliśmy w  autokarze wchodziła IIb i IIIb. Wróciliśmy na obiad. 
Magda IIIa
 
 
Dzisiaj, 13 grudnia pojechaliśmy do Teatru Roma na przedstawienie „Aladyn jr.”. Pojazd, który nas przywiózł na przedstawienie to był autokar. Wyjechaliśmy tam z 1a, 2b oraz z nami, czyli 3a. Wyruszyliśmy do teatru o godzinie 10. Byliśmy z nauczycielem Stewartem. Gdy weszliśmy, rozebraliśmy się i czekaliśmy, aż przepuści nas pan kontroler. Był tam wielki tłum. Przedstawienie rozpoczęło się o 11:00. Gdy usiadłem na 21 miejscu rozpoczęła się dyskusja o fotel pomiędzy wychowawcą 3b, panią Kingą, a inną nauczycielką. Gdy przestały kontynuować się wszelkie dyskusje i ludzie przestali chodzić, zaczęło się przedstawienie. Spektakl był o księżniczce Jasminie i o Aladynie, którzy mieli wiele przygód. Gdy przedstawienie się skończyło poszliśmy do szatni, ubraliśmy się szybko, żeby zdążyć coś kupić. Niestety nie było miejsca, więc poszliśmy do autokaru. Czas płynął szybko. Gdy wróciliśmy, poszliśmy na obiad. To był udany dzień. 
Antek IIIa
 
Comments are closed.