logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Wiedźmy

24 listopada uczniowie klas 2a, 2b, 3a i 3b uczestniczyli w niezwykłym przedstawieniu pod tytułem „Wiedźmy”. Po wyjściu z teatru wypowiedzi dzieci były: ekstra, fajne, rewelacyjne. Zachęcamy do przeczytania wypowiedzi uczniów i do obejrzenie spektaklu. 
 
Na spektaklu „Wiedźmy” podobało mi się najbardziej jak mysz zjechała w skarpecie do wiedźmy. Podobało mi się jeszcze jak mysz wrzuciła eliksir do zupy grochowej.
Maciuś
 
W Teatrze Lalka podobało mi się przedstawienie o Babach Jagach. Dialogi były śmieszne i bardzo dziwne.
Iwo
 
24 listopada nasza klasa wybrała się do Teatru lalka na spektakl „Wiedźmy” w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Bohaterem jest chłopiec wychowywany przez babcię. To ona pokazuje mu, że życie nie jest tylko miłe, ale także bardzo trudne i złe. Przerażające są słowa śpiewających wiedźm:
„Precz z tą dzieciarnią, trzeba skończyć z tą męczarnią”.
Tym słowom przeciwstawia się chłopiec, który ratuje inne dzieci mimo, że sam zostaje zamieniony w mysz przez Superwiedźmę. Wzruszyła mnie ta smutna historia i nie chciałbym, aby coś takiego przydarzyło mi się.
Miron
 
Dzisiaj moja klasa była w Teatrze lalka w Pałacu Kultury i Nauki. Oglądaliśmy przedstawienie pod tytułem „Wiedźmy”. Opowieść była bardzo ciekawa a najbardziej podobały mis się myszy. Przedstawienie zachęciło mnie do obejrzenia filmy.
Ola Z.
 
Dzisiaj byliśmy w teatrze na przedstawieniu pod tytułem „Wiedźmy”. Spektakl był ciekawy i śmieszny. Moim zdaniem to było bardzo fajne i udane przedstawienie.
Monika J.
 
23 listopada cała klasa 2a była w teatrze. Oglądaliśmy co w trakcie przedstawienia dzieje się za kulisami. Było ekstra!!!
Filip W.
 
Pojechaliśmy do Teatru Lalka na przestawienie pod tytułem „Wiedźmy”. Bardzo mi się ono podobało, ponieważ było śmiesznie zagrane. Czarownice miały dziwne stroje i po całej scenie biegały myszy.
Wika
 
Wczorajsze przedstawienie „Wiedźmy” nie podobało mi się. Ta sztuka miała nudne zakończenie dlatego, że chłopiec nie zamienił się z powrotem w człowieka. Podobało mi się jednak jak byliśmy za kulisami.
Karol
 
W czwartek ja i moja klasa 2a pomachaliśmy do Teatru Lalka. Było bardzo fajnie na przedstawieniu pod tytułem „Wiedźmy”. Sam teatr znajduje się w Pałacu Kultury. W tej bajce wiedźmy miały duże dziurki od nosa i nie miały paznokci. Dodatkowo wyczuwały zapach dzieci jako psie siki. Niestety główny bohater został zamieniony w mysz do końca swojego życia. Najbardziej mi się podobał cały spektakl.
Ola K.
 
W przedstawieniu „Wiedźmy” najbardziej podobała mi się postać babci. Aktorka bardzo dobrze zagrała staruszkę, była trochę śmieszna, rozsądna i mila. Przedstawienie według mnie jest rewelacyjne.
Milena
 
W teatrze było fajnie ponieważ w sztuce padał śnieg. Podobało mi się też, że mogliśmy pójść za kulisy.
Monika Ż.
 
Bardzo mi się podobało to przedstawienie. Najbardziej podobały mi się myszki. Chce tam pojechać jeszcze raz.
Maciek
 
Pewnego dnia klasa 2a wybrała się do teatru. Przedstawienie było bardzo ciekawe. Najbardziej podobały mi się czarownice.
Filip D.

 

Więcej zdjęć w galerii
wiedzmy_10.jpg
wiedzmy_01.jpg
wiedzmy_09.jpg
wiedzmy_11.jpg
wiedzmy_12.jpg
wiedzmy_14.jpg
wiedzmy_13.jpg
wiedzmy_08.jpg
wiedzmy_07.jpg
wiedzmy_03.jpg
wiedzmy_02.jpg
wiedzmy_04.jpg
wiedzmy_05.jpg
wiedzmy_06.jpg
Zdjęcie do artykułu

wiedzmy.png

Comments are closed.