logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Z ŻYCIA KLASY IIa – HALLOWEEN – 31 X 2006 r.

Dzisiaj w naszej szkole było Halloween. Przebrałam się za czarownicę. Miałam czarną sukienkę, kapelusz z pająkami i długie, czarne paznokcie. Rano, na lekcji religii wycinaliśmy dynię. Później zbieraliśmy cukierki od starszych klas. Na lekcji tańca musieliśmy zjeść ciastka bez pomocy rąk.
Pani Kasia przyniosła lampiony w kształcie dyni i duszka. Włożyliśmy tam świeczki. Było fajnie ! 
Dominika Niewczas
 
Te Halloween’owe stroje były super ! Weronika Z. z naszej klasy miała najlepszy strój – kościotrupa ! Oczywiście ja tak myślę. Pani Kasia zabrała nas do pokoju nauczycielskiego. Tam oglądaliśmy film o Halloween. Potem napisałam to co powyżej, na ostatniej godzinie lekcyjnej.
Kinga Panikowska
 
Dzisiaj w szkole jedliśmy pączki bez używania rąk. Na informatyce robiliśmy Halloween’owe obrazki, a na na pozostałych lekcjach pani Kasia czytała nam straszne opowiadania. Przez cały dzień byliśmy w kostiumach Draculi, czarownic i Ufo.
Michał De Moor
 
Niby dzień jak co dzień, ale nie było nauki. Były same zabawy. Wszyscy byli przebrani. Kinga i Weronika były przebrane za czarownice, a Antek i Maks byli wampirami. Wszyscy dobrze się bawili.
Franek Ślusarczyk
 
Dzisiaj 31 października w naszej szkole było przyjęcie z okazji Halloween. Nauczyciele języka angielskiego przygotowali zawody kto pierwszy zje ciastko bez użycia rąk. Potem było rozstrzygnięcie konkursu na „Wierszydło Straszydło”, ja zajęłam 2 miejsce. Gdy wróciliśmy do klasy mieliśmy same zabawy. I tak zakończył się dzień.
Natalia Krzywda
 
Dziś mieliśmy Halloween. Wszyscy byli straszni. Ja byłem Drakulą. Bardzo ciekawi mnie ta postać. Mieliśmy fajne zabawy.
Maks Odrzywołek
 
31 października w naszej szkole. Wszyscy byli bardzo fajnie poprzebierani. Wycinaliśmy dynie
 i było bardzo fajnie. Najbardziej podobało mi się chodzenia po klasach i zbieranie cukierków. Potem nauczyciele przygotowali dla dzieci zabawę. Zabawa polegała na tym kto szybciej zje pączka. Pączki wisiały na sznurku. Wszyscy dobrze się bawili. Do końca dnia zostaliśmy w naszych strojach.
Zosia Sobotowska
 
Halloween było super. Chodziliśmy do starszych klas i powtarzaliśmy: „cukierek albo psikus!” Poszliśmy do pokoju nauczycielskiego i dostaliśmy cukierki od jednej z pań. Wszyscy byli przebrani za strachy. Ja byłem przebrany za Darta Vadera. Potem konkurs, a oto jego zasady. Były zawieszone pączki na sznurkach i trzeba było je jeść bez użycia rąk. 
Isamu Fukushima
 
Wszyscy w naszej szkole byli bardzo fajnie ubrani. Za czarownicę Zosia, Weronika, Dominika i Kinga J, a Isamu, Kinga, Michał, Natalka i reszta naszej klasy IIa za upiory. Był bardzo fajny konkurs, ale najbardziej podobało mi się, jak pani Kasia czytała nam straszną bajkę. 
Weronika Ziarek
 
31 października w naszej szkole odbyło się Halloween. Wszyscy byli przebrani w ciekawe stroje. Na przykład Maks przebrał się za Drakulę, Natalia za zielonego ducha, a ja za czarownicę. Zorganizowano różne konkursy. W tym dniu w szkole było interesująco i wesoło!
Weronika Tomaszewska
 
Na początek wycinaliśmy straszne dynie, a potem robiliśmy konkursy. Pod koniec dnia bawiliśmy się w klasie. Najbardziej podobała mi się zabawa w zgadywany głuchy telefon.
Oscar Perliński
image001.jpg
image003.jpg
image005.jpg
image007.jpg
Zdjęcie do artykułu

image003.jpg

Comments are closed.