logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Zakończenie roku szkolnego 2005/2006

Najprzyjemniejszy dzień roku szkolnego w końcu nadszedł!
Klasa VI i III gimnazjum dnia 21czerwca stawiła się na zakończeniu roku szkolnego. Uczniowie wyglądali nadzwyczajnie , szczególnie klasa III gimnazjum . W scenerii iście letniej a nawet gorącej Iza, Przemek, i Klaudia przekazali sztandar szkoły klasie II gimnazjum.
Licznie przybyli rodzice uczniów kończących naszą szkołę. W skupieniu słuchali o osiągnięciach swoich pociech. Nam nauczycielom też łza w oku się zakręciła. Wyróżnienia za pracę społeczną otrzymała cała klasa III gimnazjum, za konkurs czystości klasa VI i III gimnazjum. Każdy uczeń otrzymał z rąk dyrektora szkoły i wychowawcy pamiątkową książkę. Dla wszystkich wielkim przeżyciem było wręczenie uczniom świadectw z czerwonym paskiem.  W tym roku w klasie III gimnazjum otrzymali je: Karolina Śliwińska, Przemek Janik, Kasia Prandecka, Bartek Ostrowski.
 
W klasie VI najbardziej docenioną uczennicą została Aneta Osińska. Zebrała wiele nagród oraz oczywiście otrzymała świadectwo z czerwonym paskiem.
Takie same świadectwa otrzymali uczniowie:
Michalina Ambroziak
Marcin Bystrzycki
Olaf Sota
Aleksander Śliwiński
 
Cześć artystyczną przygotowali uczniowie klasy III SP wspólnie z wychowawczynią Barbarą Gac oraz klasa II gimnazjum pod przewodnictwem Pana Mariusza Wolskiego. 
Po części oficjalnej i artystycznej rodzice , uczniowie , nauczyciele degustowali wspaniałe wypieki, rozmawiając o odchodzącym roku szkolnym.
Tym razem bez napięć, nerwów, przyjaźnie i spokojnie tocząc rozmowy o planach na przyszłość.
 
W piątek 23 czerwca w pięknej zielonej scenerii (z obawą wpatrując się w niebo) rozpoczęliśmy obchody zakończenia roku szkolnego klas I-V Szkoły Podstawowej oraz I i II Gimnazjum. Wychowawcy klas młodszych zaprezentowali swoje pociechy w programach artystycznych. Brawom i aplauzom  bardzo licznie zgromadzonej publiczności nie było końca. Dzieciaki dały z siebie wszystko: śpiewały, tańczyły, recytowały.
W części oficjalnej z rąk p. dyrektora uczniowie otrzymali wyróżnienia:
Uczniem roku klasy I a została Weronika Tomaszewska
Uczniem roku klasy I b został Marcin Wasilewski
Uczniem roku klasy I c został Marysia Manikało
Uczniem roku klasy II została Sara Fukushima
Uczniem roku klasy III została Julia Klimowicz
 
Uczniowie Ci szczególnie zasługują na wyróżnienia, gdyż przez cały rok wykazali się nie tylko umiejętnościami programowymi , ale przede wszystkim osobowościami otwartymi na potrzeby innych.
Sportowcem roku szkolnego 2005/2006 został uczeń klasy III Piotruś Śmigielski. Życzymy mu dalszych sukcesów.
 
Nie tylko sport jest dziedziną uwielbianą przez uczniów Pro Futuro. 
Najlepszymi matematykami okazali się Julia Klimowicz z klasy III i Wiola Kołodziej z klasy IGA, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy  z rąk Pana Kazimierza Gardziny.  
Dla niektórych uczniów język angielski nie stanowił tabu. Wyróżnieni zostali uczniowie od klas I do III Gimnazjum.
 
Rozdanie świadectw, wzajemne podziękowania i miłe słowa padły już bardziej kameralnie w zaciszu klas. Patrzymy w przyszłość optymistycznie. Nasze dzieci chcą się uczyć i osiągać sukcesy. Nasza rola  to stworzenie im warunków wszechstronnego rozwoju.
Obraz 001.jpg
Obraz 005.jpg
Obraz 021.jpg
Obraz 029.jpg
Obraz 033.jpg
Obraz 034.jpg
Obraz 080.jpg
Obraz 086.jpg
Obraz 091.jpg
Obraz 100.jpg
Obraz 102.jpg
Zdjęcie do artykułu

Obraz 021.jpg

Comments are closed.