ZD / Sztuczna inteligencja / 4-LO

Kluczowe korzyści naszych zajęć:

• Rozwijanie kreatywności: Uczniowie uczą się wyrażać siebie poprzez sztukę cyfrową, co wspiera ich rozwój artystyczny i osobisty.
  • Nauka przez praktykę: Pracując na profesjonalnym oprogramowaniu, uczniowie zdobywają praktyczne umiejętności, które przydadzą im się w przyszłej karierze.
  • Wspieranie zainteresowań: Zajęcia z grafiki 3D wspaniale wpisują się w nowoczesną edukację, zachęcając uczniów do eksploracji nauk technicznych i informatyki.

Skupiamy się na praktycznym wykorzystaniu najnowszych narzędzi i technologii, co pozwala uczniom na szybkie przyswajanie wiedzy i umiejętności.

Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy są ekspertami w danej dziedzinie

W programie zajęć zajęć:

• Uzyskanie przewagi dzięki rewolucyjnym rozwiązaniom sztucznej inteligencji
  • Poznanie platform bazujących na sztucznej inteligencji do rozwiązywania konkretnych problemów, między innymi: Chat GPT, Google Bard, MidJourney i wiele innych
  • Od pomocy w nauce i tworzenia treści, po analizę danych i wspomaganie decyzji
  • Praktyczne wykorzystanie AI w nauce i życiu codziennym
  • Aspekty etyczne wykorzystania AI
  • Nauka krytycznego myślenia o możliwościach i ograniczeniach narzędzi opartych na AI