logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

sekretariat@profuturo.edu.pl

ul. Przyszłości 4

05-082 Blizne Łaszcz.

Poniedziałek - Piątek

8.00-17.00 | Sekretariat

7.30-18.30 | Szkoła

logo

tel. (22) 861-31-30

kom. 608-355-172

ul. Kaliskiego 29A

01-476 Warszawa

07:30 - 18:30

Pon. - Pt.

Absolwenci

Dla każdej szkoły dbającej o swoich uczniów i budujących renomę ogromne znaczenie odgrywają dalsze losy absolwentów.
Ich sukcesy, osiągnięcia, wyniki nauczania i obrana droga są informacją i wskazówką, że spełniliśmy pokładane w nas oczekiwania, że wywiązaliśmy się dobrze z powierzonych nam zadań i obowiązków.
Porażki i problemy absolwentów stają się dla nas przestrogą i "wykrzyknikiem". Są nakazem do przeanalizowania naszej pracy, próbą zastanowienia się czy i jak można zapobiegać podobnym sytuacjom, co powinniśmy zrobić by pomóc naszemu absolwentowi i przede wszystkim, jak działać, by się nie powtórzyły.
Cieszymy się, że nasi absolwenci najczęściej odnoszą sukcesy.
Z satysfakcją należy stwierdzić, że nasi absolwenci kontynuują naukę w dobrych, wybranych przez siebie szkołach. Uczniowie – absolwenci Gimnazjum Pro Futuro wszyscy wybierają licea ogólnokształcące Uczniowie szkoły podstawowej pozostają z reguły wierni PRO FUTURO i podejmują naukę w naszym Gimnazjum.
Naszych absolwentów zapraszamy do nowo utworzonego KLUBU PRZYJACIÓŁ PRO FUTURO. Będą się w nim mogli, za pośrednictwem Internetu oraz na spotkaniach organizowanych w szkole, spotkać i porozmawiać. Klub zamierza organizować wspólne wyjazdy, zawody sportowe, spotkania.
Prosimy, przesyłajcie na adres szkoły, swoje aktualne adresy i telefony. Dzięki temu powstanie aktualna baza danych dla Waszego dalszego użytku.
Napiszcie dlaczego kochacie Pro Futuro i pozwólcie, że Wasze opinie przedstawimy tym, którzy szukają ukochanej szkoły dla swojego dziecka. Wasze słowa będą dla nich ogromnie ważne!
Począwszy od tego roku szkolnego będziemy zamieszczali osiągnięcia i śledzili losy naszych Absolwentów. Wszystkie działania będą zmierzały do organizacji corocznych zjazdów. Już teraz powstaje komitet organizacyjny, którego celem będzie zorganizowanie spotkania w czerwcu 2008. Bal Absolwentów Pro Futuro. Czy to nie wspaniały pomysł? Już dzisiaj Was zapraszamy!

Oto lista szkół średnich, wybranych przez absolwentów Pro Futuro w 2007 roku:
XLI LO im. Joachima Lelewela – 5 uczniów
XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika – 2 uczniów
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące „Bednarska” – 2 uczniów
LO przy Polsko – Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych – 3 uczniów
Liceum Amerykańskie – 1 uczeń
LXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej – 1 uczeń (klasa sportowa)

Comments are closed.